Horoskop na maturę 2020 - wszystkie znaki zodiaku. Zobacz, co wróżą ci gwiazdy!

2020-06-05 14:51 EK
Horoskop na maturę 2020 - wszystkie znaki zodiaku. Zobacz, co wróżą ci gwiazdy!
Autor: pixabay.com Horoskop

Matury 2020 rozpoczynają się w poniedziałek 8 czerwca i potrwają do 29 dnia tego miesiąca. Każdy z uczniów będzie musiał zmierzyć się z arkuszami oraz przeróżnymi zadaniami. Co na ten czas zaplanowały gwiazdy? Przeczytaj horoskop maturalny i przygotuj się psychicznie na nadchodzące dni.

Horoskop na maturę 2020 - wszystkie znaki zodiaku. Zobacz, co wróżą ci gwiazdy podczas tegorocznych egzaminów dojrzałości! To z pewnością bardzo ciekawa informacja dla niejednego maturzysty, który w tym roku będzie otwierać najważniejsze arkusze w swoim życiu. Chcesz wiedzieć co czeka cię w najbliższych dniach? Co wróżą ci gwiazdy? Dla niektórych znaków zodiaku, maturalne dni będą obfitować w szczęście, lecz dla kilku szykuje się niezły pech! Sprawdź, do jakiego grona się zaliczasz. Być może magia gwiazd będzie ci dobrze sprzyjać podczas tegorocznych egzaminów maturalnych? Powodzenia!

Horoskop na maturę 2020

Koziorożec - nie nakręcaj się i myśl pozytywnie. Staraj się kłaść wcześniej spać, a zobaczysz, że maturalne dni wywołają uśmiech na twojej twarzy. Przed językiem obcym warto, abyś powtórzył sobie to, co sprawia ci największą trudność, ponieważ możesz akurat na to trafić!

Wodnik - czytaj uważnie i ze zrozumieniem, a wtedy na pewno nie popełnisz głupich błędów, na których często się przyłapujesz. Staraj się nie dyskutować po egzaminach z rówieśnikami na temat poprawnych odpowiedzi, bo tylko mogą popsuć ci tym humor, a może tak naprawdę nie mają wcale racji?

Ryby - przed wyjściem na maturę nie zapomnij poprosić bliskiej osoby o kopniaka szczęścia. Doda ci on nie tylko odwagi, ale również sprawi, że los naprawdę się do ciebie uśmiechnie. Jeśli o tym zapomnisz, to możesz spodziewać się pecha.

Baran - w pierwszej chwili po zobaczeniu arkusza z zadaniami możesz się załamać, jednak pamiętaj by uspokoić wtedy myśli. Nerwy nic pozytywnego nie wnoszą do życia, dlatego odłóż je na bok. Jeśli tego nie zrobisz, polegniesz na najprostszych zadaniach.

Wywiad z maturzystą

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Horoskop na maturę 2020

Byk - obawiasz się matmy? Bzdura! To będzie dla ciebie jak pestka. Po godzinie patrzenia na liczby wpadniesz w rytm obliczeń co sprawi, że finalnie twój wynik cię zadowoli. Bądź czujny na maturach, bo komisja bacznie cię obserwuje.

Bliźnięta - pośpiech zdecydowanie ci nie służy, dlatego staraj się robić zadania trochę wolniej, a zobaczysz, że wyjdziesz bardzo na plus. Na swoje egzaminy wstawaj zawsze rano pełen optymizmu. Może jakaś joga cię zrelaksuje? Pomyśl.

Rak - lubisz kombinować i zawsze jakoś radzisz sobie w życiu, jednak podczas matury twoje triki mogą się nie przydać. Zdecydowanie musisz odłożyć je na bok, bo w innym wypadku może czekać cię poprawkowy termin.

Lew - dwie najważniejsze rzeczy podczas matur to wysypianie się i zjedzenie śniadania. Pamiętaj o tym, a twoje samopoczucie będzie nieco lepsze. Gwiazdy w tym trudnym czasie ci pomogą i zobaczysz, że matura to naprawdę bzdura.

Horoskop na maturę 2020

Panna - rano może ściskać cię z nerwów i stresu, jednak mam dla ciebie dobrą wiadomość. Kiedy tylko pojawisz się na sali egzaminacyjnej i dostaniesz arkusz, wszystko po tobie spłynie. Pamiętaj aby przed maturą nie powtarzać materiału, bo wszystko może ci się pomieszać.

Waga - plotki przed wejściem do szkoły nie są wskazane. Jeśli kogoś obrazisz, może nawet nieświadomie to karma wróci w postaci pecha na maturze. Zachowaj spokój i bądź neutralny. Podczas egzaminów staraj skupić się tylko na nich, a zobaczysz że będzie dobrze.

Skorpion - zawsze w życiu wszystko przychodzi ci z łatwością, jednak podczas matur wszystko może się zmienić. Niektóre zadania cię zmartwią, ale metodą prób i błędów w końcu sobie z nimi poradzisz. Pamiętaj tylko, aby nie poddawać się na starcie.

Strzelec - poświęciłeś tyle czasu na naukę, a masz wrażenie że nic nie umiesz? Odpuść, to tylko stres, który cię zjada. Kiedy ochłoniesz wiedza na nowo pojawi się w twojej głowie. Uważaj aby podczas matur nikt do ciebie nie szeptał, bo wtedy tylko ty wyjdziesz na tym źle.

Najnowsze