Horoskop dzienny na niedzielę 25.08.2019: Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Baran, Ryby [WSZYSTKIE ZNAKI]

2019-08-25 10:49 A.D.
Wróżka
Autor: East News / John Daniels / ardea.com

Co czeka cię w nadchodzący weekend? Poznasz wyjątkowych ludzi? Spotkasz miłość swojego życia? Będziesz bawił się na niesamowitej imprezie? A może wreszcie wypoczniesz? Swoją przyszłość możesz poznać już teraz! Specjalny horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na weekend 24-25.08.2019 przygotowaliśmy na ESKA.pl!

Niektórzy uważają, że w gwiazdach zapisana jest nasza przyszłość. Czytając horoskopy, możemy uchylić rąbka tajemnicy. Szczególnie ważnym tematem dla większości z nas jest oczywiście miłość. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w związku, czy też sami, chcemy wiedzieć, jak potoczy się nasze życie. Czy uda nam się spotkać tę drugą połówkę? A może w końcu staniemy na ślubnym kobiercu? Wenus będzie sprzyjać zakochanym w nadchodzący weekend 24-25 sierpnia! 

Zobacz też: Sklepy otwarte 25.08.2019. Czy jest niedziela handlowa?

Horoskop dzienny na sobotę 24.08.2019 i niedzielę 25.08.2019:

Wodnik - Sukces przyjdzie wyjątkowo łatwo. Podziel się nim z przyjaciółmi, jednak postaraj się zbytnio nie przechwalać. W niedzielę czeka cię miłe zaskoczenie.

Ryby - Nowe wyzwanie i hobby czeka na ciebie w ten weekend. Postaw wszystko na jedną kartę i daj się przekonać do szaleństwa!

Baran - Sobota upłynie spokojnie i przyjemnie. Niedziela może przynieść dużą zmianę. Przyjmij ją z godnością.

Byk - Spędź więcej czasu na świeżym powietrzy. To dobry moment na wycieczkę do Zoo, na basen lub koncert plenerowy. W sobotę poczujesz się znów, jak małe dziecko bawiąc się z przyjaciółmi!

Bliźnięta - Sobota rozpocznie się od miłej niespodzianki. W niedzielę ktoś bliski będzie jednak potrzebował twojej pomocy. Nie lekceważ go!

Rak - Czas odpoczynku i przygotowań jednocześnie. Zbierz siły na resztę tygodnia poprzez długie rozmowy z rodziną. W niedziele otrzymasz ważny telefon.

Lew - Porwie cię imprezowy szał! Wenus czuwa i w ten weekend możesz spotkać miłość swojego życia! Postaraj się zrobić doskonałe pierwsze wrażenie.

Panna - Czas spędzony ze znajomymi zapewni ci niezwykłe wspomnienia na całe życie. Poczujesz się również niesamowicie atrakcyjnie! W niedzielę zapragniesz zostać w łóżku i porządnie odpocząć.

Waga - Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Nie wszystko trzeba z góry dobrze zaplanować. Przygoda z przyjaciółmi w sobotę będzie warta wspominania przez lata!

Skorpion - W sobotę będziesz bawił się lepiej, niż myślisz. Koniecznie rób dużo zdjęć, by uwiecznić ten niezwykły dzień. Spokojna niedziela dobrze nastroi cię przed nadchodzącym tygodniem.

Strzelec - W ten weekend czeka cię wiele pracy w domu. Większość twojego czasu pochłonie sprzątanie. Nie zapominaj jednak o odpoczynku! Zaproś gdzieś znajomych i spędźcie razem miły wieczór. W niedzielę otrzymasz ważną wiadomość. Nie lekceważ jej!

Koziorożec - Spotkanie z przyjaciółmi nastroi cię dobrze na kolejne dni. W sobotę wybawisz się i wytańczysz za wszystkie czasy. W niedzielę czeka cię miła rozmowa z bliską osobą.

Najnowsze