Horoskop miłosny na weekend 4-5.07.2020. Zobacz, co wydarzy się w twoim życiu!

2020-07-05 14:24 EK
Miłość, związek, para zakochanych
Autor: pixabay.com

Jesteś ciekawy co wydarzy się w twoim życiu w ten weekend? Znajdziesz nową miłość, a może czeka cię złamane serce? Na ESKA.pl podrzucamy wam horoskop miłosny na lipcowy weekend. Sprawdź już teraz, co wydarzy się w twoim życiu 4-5.07.2020 roku. Być może przepowiednia od gwiazd się sprawdzi?

Horoskop miłosny na weekend 4-5.07.2020 to z pewnością bardzo ciekawe informacje dla niejednej osoby. Miłość w życiu każdego człowieka odgrywa bardzo ważną rolę. Każdy z nas chce być kochany i kochać drugą osobę. To niesamowite uczucie nie tylko sprawia, że jesteśmy szczęśliwi, ale również dodaje nam skrzydeł i powera na każdy dzień. Niestety życie pisze różne scenariusze i niektórych rzeczy nie możemy przewidzieć, ani zaplanować. Czasem zdarzy się tak, że ktoś złamie nam serce lub bardzo nas oszuka, a to niestety boli. Wyszukaj poniżej swój znak zodiaku i zobacz, co czeka cię w nadchodzący weekend. Być może miłość czai się tuż za rogiem? A może ktoś mocno złamie ci serce? Odpowiedź poznasz poniżej.

Horoskop miłosny na weekend 4-5.07.2020

Koziorożec - czeka cię intensywny weekend z drugą połówką. Korzystajcie z pięknej pogody, dużo spacerujcie i cieszcie się wspólnie spędzonym czasem. Wasza relacja w ten weekend na pewno się poprawi. Single warto, aby wybrały się w miasto - być może wakacyjna aura będzie wam sprzyjać?

Wodnik - w ten weekend nic specjalnego nie wydarzy się w twoim życiu. Dla osób w związkach, jak i singli szykuje się spokojny czas - idealny na odpoczynek i regenerację sił.

Ryby - zajmiesz głowę innymi rzeczami i nie będziesz miał czasu myśleć o miłości. W ten weekend najlepiej zajmij się sobą i rzeczami, które chciałeś zrobić dużo wcześniej, a zawsze brakowało ci na to czasu.

Baran - niestety ten weekend nie będzie należał do najlepszych. Czeka na ciebie niemiła niespodzianka w postaci rozczarowania. Twoja druga połówka bardzo cię zasmuci, dlatego sobotni wieczór warto spędzić w gronie przyjaciół. Single mają szanse na poznanie nowej osoby - być może poznasz ją w parku?

Domowe Granie: Magda Bereda

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Horoskop miłosny na weekend 4-5.07.2020

Byk - czeka cię intensywny, ale bardzo sympatyczny weekend. Nie tylko spędzisz dużo czasu ze swoją drugą połówką, ale również odpoczniesz od codzienności i problemów. Single w końcu znajdą miłość swojego życia! Czeka na was piękna i bardzo wartościowa relacja.

Bliźnięta - niestety w ten weekend twoja głowa będzie niespokojna. Mieszane uczucia, które się pojawią spędzą ci sen z powiek. To wszystko przez niepewność, która pojawiła się w tym tygodniu. Uważaj i podejmuj każdą decyzję z rozwagą, gdyż to od niej zależy twój dalszy los.

Rak - raki będące w związku przeżyją w ten weekend dobrą zabawę ze swoją drugą połówką. Sobotni wieczór z pewnością zapadnie w waszej pamięci na długo. Single natomiast powinny w końcu wyjść z domu i zacząć spotykać się z ludźmi - inaczej grozi to wam samotnością!

Lew - takiego weekendu potrzebowałeś od kilku miesięcy. Spokój, samotność, relaks - to dopiero coś! W ten weekend odpocznij lepiej od spraw sercowych i zajmij się sobą, bo naprawdę tego potrzebujesz. Dobra książka na hamaku, łapanie promieni słonecznych na spacerze, a może domowe spa? Pomyśl.

Horoskop miłosny na weekend 4-5.07.2020

Panna - niestety twoje zdrowie w ten weekend trochę się popsuje, ale jak zawsze możesz liczyć na swoją drugą połówkę, która zadba o ciebie najlepiej jak tylko potrafi. Osoby, które szukają miłości powinny w tym czasie odpuścić swoje poszukiwania. To zdecydowanie nie wasz czas.

Waga - single rozglądajcie się uważnie na ulicy, bo to właśnie tam spotkacie miłość swojego życia! Osoby będące w związku w ten weekend niestety trochę sobie popłaczą. Niestety wasz partner trochę was oleje, co niestety może zaboleć.

Skorpion - męczy cię samotność? Odezwij się do znajomych i wyjdź do ludzi! To zaowocuje nie tylko dobrym humorem, ale będziesz mieć okazję, aby poznać kogoś naprawdę bardzo wartościowego. Skorpiony będące w związkach wykażą się w ten weekend dużą wyrozumiałością, co sprawi, że zaplusujecie u partnera.

Strzelec - uważaj na słowa, bo możesz nimi kogoś bardzo mocno zranić! Jeśli jednak przez nieuwagę tak się stanie, będziesz musiał mocno się postarać, aby ta druga osoba ci wybaczyła. 

Najnowsze