powrót do szkoły

i

Autor: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Horoskop dla uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21. Co czeka Cię po powrocie do szkoły?

2020-08-31 13:18

Nowy rok szkolny już 1 września. Uczniowie po długiej przerwie związanej z pandemią oraz wakacjami, wrócą do swoich placówek, a nauka będzie odbywać się stacjonarnie. Każdego ucznia z pewnością ciekawi to, jaki będzie nowy rok szkolny. Nowa miłość, dobre oceny, a może słabe oceny z matematyki? Sprawdź już teraz, co czeka cię po powrocie do szkoły.

Nowy rok szkolny rozpoczyna się już we wtorek 1 września. Są uczniowie którzy bardzo cieszą się z powrotu do swoich placówek, jednak są też tacy, którzy nie patrzą na to zbyt pozytywnie i woleliby zostać w domu. Wszystko co dobre, szybko się kończy zwłaszcza ciepłe wakacje i letnie dni, obfitujące w wiele atrakcji. Jednak powroty do szkoły mogą być równie ciekawe i bardzo emocjonalne, co wolne dni od nauki. Jesteś ciekawy, co czeka cię w nadchodzącym roku szkolnym? Może nowa osoba w klasie okaże się być twoją bratnią duszą lub poznasz miłość swojego życia na przerwie? Znajdź poniżej swój znak zodiaku i dowiedz się, co przyszykowały dla ciebie gwiazdy. Być może wydarzy się coś przełomowego i będziesz bardziej szczęśliwy, niż jesteś w tym momencie? Pamiętaj - każdy rok szkolny to czas nowych zmian, a także przygód.

Horoskop dla uczniów - nowy rok szkolny

Baran - w nowym roku szkolnym czeka na ciebie sporo niespodzianek. Co cię zaskoczy? Dowiesz się w najmniej oczekiwanym momencie i będą to pozytywne wieści, które sprawią że nie tylko będziesz z siebie dumny, ale także mocno szczęśliwy!

Byk - miej oczy dookoła głowy. Niestety ktoś kto jest blisko ciebie z zazdrości może zechcieć ci zaszkodzić. Skup się na sobie i na nauce, która powinna podczas roku szkolnego być dla ciebie jedną z ważniejszych rzeczy.

Jakim uczniem będziesz w nowym roku szkolnym?

Pytanie 1 z 10
Jutro masz kartkówkę, a jeszcze nic się nie uczyłeś/-aś - co robisz?

Horoskop dla uczniów - nowy rok szkolny 2020/21

Bliźnięta - możesz mieć wrażenie, że jeden nauczyciel mocno się na ciebie uwziął. To będzie mocno irytujące, jednak zmiana twojego myślenia, a także ciężka praca może przezwyciężyć ten problem. Odrabiaj prace domowe, zgłaszaj się na lekcjach, a na pewno zaplusujesz.

Rak - szykuje się bardzo dobry rok szkolny. Nie tylko poprawisz swoje wyniki w nauce, ale również staniesz się chwalony na kazdym kroku przez nauczycieli. Będziesz z siebie bardzo dumny, ale nie urośnij w piórka! Takie podejście może nie spodobać się twoim znajomym.

Lew - zapowiada się szalony rok z wieloma niespodziankami. Masz szansę na wygranie ciekawego konkursu - oczywiście jeśli tylko będziesz chciał. Czasami warto przez jakiś czas popracować ciężko, by potem móc funkcjonować na spokojnie bez nerwów i stresu.

Panna - znajomi mogą sprawić ci w tym roku wiele niespodzianek i niestety niektóre z nich nie będą miłe. Nie martw się! To tylko pokaże, kogo warto abyś miał przy swoim boku. Prawdziwy przyjaciel będzie przy tobie zawsze.

Waga - na lekcjach postaraj się skupić, uważnie słuchać nauczyciela, a także mniej rozmawiać z sąsiadem z ławki. Dzięki temu nie tylko poprawią się twoje oceny w dzienniku, ale również zaoszczędzisz czas na naukę w domu. Im więcej wyniesiesz z lekcji, tym lepiej dla ciebie.

Skorpion - w nowym roku szkolnym warto wziąć się mocno za matematykę, która sprawia ci czasami wiele trudności. Samodzielne odrabianie prac domowych i skupienie na lekcjach mogą bardzo ci pomóc - i to nie tylko przy jednym przedmiocie.

Strzelec - czasami możesz mieć wrażenie, że chodzenie do szkoły to monotonia, która szybko ci się nudzi i irytuje. Jednak aby poprawić sobie humor i nieco zmienić myślenie, możesz każdego dnia iść do swojej placówki inną drogą. Spacery pozytywnie wpłyną nie tylko na twoje samopoczucie, ale również zapewnisz sobie poranną rozgrzewkę.

Koziorożec - zapamiętaj, że w życiu bardziej niż ilość liczy się jakość. To tyczy się osób, którymi się otaczasz. Czasami jeden przyjaciel lub przyjaciółka od serca, jest wart więcej niż większa szkolna ekipa.

Wodnik - uważaj na swoje zdrowie w okresie jesienno-zimowym. Ubieraj się cieplej i zakładaj czapkę - zaległości w nauce nie są fajne i mogą być dla ciebie kłopotliwe. W nowym roku szkolnym postaraj bardziej się skupić na przedmiotach ścisłych.

Ryby - w nowym roku szkolnym masz szansę spotkać osobę, która odmieni nie tylko twoje podejście do życia, ale również ciebie. Popracuj nad ocenami z niektórych przedmiotów - czasem warto spędzić czas dłużej z książką, bo możesz dowiedzieć się ciekawych rzeczy i potem zabłysnąć przed nauczycielem.

Warszawska szkoła przygotowuje sie do przyjęcia uczniów na 1 września