Honorata Skarbek zaskoczyła nowym brzmieniem w piosence Recepta. Fani chcą więcej!

2021-12-27 15:55
Honorata Skarbek zaskoczyła nowym brzmieniem w piosence Recepta. Fani chcą więcej!
Autor: Magda Makowska / MyMusic Honorata Skarbek zaskoczyła nowym brzmieniem w piosence Recepta. Fani chcą więcej!

W dniu swoich urodzin, czyli 23 grudnia 2021, Honorata Skarbek przygotowała niezwykły prezent dla fanów! Równo o godzinie 12:00 pojawiła się jej najnowsza piosenka Recepta, której towarzyszy również teledysk.

Nowa piosenka Honoraty Skarbek - Recepta to muzyczna podróż po niebie pseudogwiazd, świecie iluzji, płytkich wartościach i sprzecznych emocjach oraz chęć odnalezienia recepty na to, co niewidoczne dla innych. Recepta jest emocjonalną mieszanką przenikających się kontrastów zarówno w warstwie słownej, jak i muzycznej! Połączenie to stanowi odzwierciedlenie samej artystki, która w teledysku do utworu przedstawia swoje dwa oblicza.

Doda - piosenka Fake Love UJAWNIA tajemnicę miłości artystki. Internauci w szoku!

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Honorata Skarbek - piosenka Recepta

Z jednej strony pokazuje wykreowaną, naznaczoną przez 10-letnią obecność na polskiej scenie muzycznej osobę publiczną. Z drugiej strony natomiast otwiera się i przedstawia swoje naturalne, kruche i nagie wnętrze osoby, którego często nie dostrzegają inni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze