Taco Hemingway - kim był zanim zaczął rapować? Zaskakująca przeszłość artysty

2018-09-03 14:16
Taco Hemingway NOWY ALBUM - tracklista i tytuł płyty
Autor: fot. Pawel Skraba/REPORTER Taco Hemingway

Co robił Taco zanim został sławny? Dowiedz się już teraz na ESKA.pl

Taco Hemingway to obecnie najpopularniejszy raper w kraju! Tworzy album za albumem, a bilety na jego koncerty rozchodzą się w mgnieniu oka. Fani chcieliby wiedzieć o nim wszystko, jednak on bezwzględnie strzeże swojej prywatności. Nie udziela wywiadów, raczej nie korzysta z mediów społecznościowych. My jednak mamy dla Was kilka ciekawostek z przeszłości Taco!

Taco Hemingway kiedyś

Taco o swojej przeszłości fanom opowiedział w kawałku Żywot. Zdradził, że nie był najpilniejszym studentem, a w trakcie wykładów pisał rymy po angielsku, które nie cieszyły się zbytnim zainteresowaniem. Po studiach w Londynie, aby zarobić na życie został tłumaczem. Za dnia tłumaczył dokumenty, a nocami pisał Trójkąt warszawski. Jednak Trójkąt nie jest pierwszym dziełem Hemingwaya, które znajdziemy na youtubie. Mimo, że raper wspomina, że śpiewał w języku angielskim to raczej się do tej twórczości nie przyznaje. Zanim Taco został Hemingwayem tworzył pod pseudonimem FV. Poniżej jego kawałek w języku angielskim.

Taco Hemingway youtube

A co robił Taco zanim w ogóle zaczął rapować? Nagrywał parodie! Najpopularniejsza pochodzi z nocy sylwestrowej w 2009 roku. Wtedy Taco Hemingway wraz z kolegami opublikował 10 minutowy filmik Hitler: w poszukiwaniu elektro. Hemingway ewidentnie ma wielki talent komediowy. Może powinien zostać reżyserem?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze