Honorata Skarbek we Friendzone? Nowa piosenka ujawnia tajemnice z życia gwiazdy?! [GALERIA]

2019-05-31 12:05
Honorata Skarbek we Friendzone? Nowa piosenka ujawnia tajemnice z życia gwiazdy?! [GALERIA]
Autor: Dagmara Szewczuk Honorata Skarbek we Friendzone? Nowa piosenka ujawnia tajemnice z życia gwiazdy?! [GALERIA]

Honorata Skarbek, po albumie Sunset, wraca z kolejnym materiałem! Pierwszą zapowiedzią piątej płyty artystki jest singiel zatytułowany Friendzone. O co chodzi w nagraniu? Czy to prawdziwa historia z życia gwiazdy? Przekonajcie się i poznajcie szczegóły na ESKA.pl

Friendzone to opowieść o strefie przyjaźni, którą dzieli cienka linka do miłości. Granica ta, na skutek większego zaangażowania jednej z osób nie zostaje przekroczona. W teledysku Honorata Skarbek pełni rolę Amora, który nieudolnie próbuje połączyć pary, strzelając do nich z łuku strzałą miłości. Niestety Anioł robi to bezskutecznie, dlatego każda para wciąż pozostaje w strefie przyjaźni, nie zakochując się w sobie. W teledysku wystąpiło kilkanaście popularnych postaci z znanych dzięki internetowi m.in. @magdamagdabereda, @kosperpl czy @czarek_czaruje.

Zobacz: Gromee, Golec uOrkiestra i Bedoes razem! GÓRĄ TY to efekt miłości do muzyki! [PREMIERA]

Honorata Skarbek - piosenka Friendzone

Friendzone to pierwszy singiel zapowiadający piatą już płytę wokalistki. Poprzedni krążek SUNSET miał premierę 11 maja 2018 i zaledwie po 48 godzinach znalazł się na 1. miejscu najlepiej sprzedających się polskich płyt POP na Empik.com w rankingu TOP 100. Artystka nie kazała długo na siebie czekać i wraca z muzycznymi nowościami.

Honorata Skarbek przez 10 lat obecności na rynku muzycznym Honorata zrealizowała kilkanaście teledysków, które łącznie zebrały ponad 50 000 000 odsłon. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze