ZUI walczy na RINGU! Piosenką otwiera nowy rozdział! [WYWIAD TYLKO NA ESKA.pl]

2019-05-29 15:18
ZUI walczy na RINGU! Piosenka rozpoczyna nowy rozdział! [WYWIAD + ZDJĘCIA]
Autor: @osiemdziewiec ZUI walczy na RINGU! Piosenka rozpoczyna nowy rozdział! [WYWIAD + ZDJĘCIA]

Zui, czyli gwiazda młodego pokolenia, powraca z zupełnie nowym materiałem. Za jego sprawą nowi słuchacze otrzymują szansę poznania wokalistki za sprawą opowiedzianej historii. Dla wiernych fanów Zui - brzmienie singla będzie dużym, ale pozytywnym zaskoczeniem. Finalnie wszyscy słuchacze stwierdzą zapewne, że to ciekawy utwór z dużym potencjałem na hit. O czym jest jej najnowsza piosenka Ring? Sprawdźcie wywiad z artystką na ESKA.pl!

Ring - piosenka Zui bardzo dokładnie przedstawia sytuację, jaka ma miejsce w życiu prywatnym artystki. O czym jest piosenka Ring? Jakie słabości ma Zui? Wywiad z uwielbianą przez internautów, 20-letnią wokalistką, sprawdzicie tylko na ESKA.pl. Zui jest bardzo samodzielną artystką. Sama komponuje, produkuje i pisze teksty. Skutecznie, o czym świadczą miliony odtworzeń pierwszych dwóch singli - Zuigram i Wyluzui. Co ciekawe, wydała je jeszcze przed maturą. Młoda dama muzyki może się pochwalić również blisko 80. tysiącami obserwujących na Instagramie. Z pewnością wszyscy z niecierpliwością czekają na jej nowy materiał!

Zobacz: Gromee, Golec uOrkiestra i Bedoes razem! GÓRĄ TY to efekt miłości do muzyki! [PREMIERA]

Zui - piosenka Ring

O czym jest piosenka Ring? Zui wyjaśnia to w rozmowie poniżej! Najważniejszą informacją dla fanów i fanek ZUI jest to, singiel Ring, zapowiada debiutancki album artystki. Premiera utworu RING z pewnością narobi wszystkim "apetytu" na więcej. Czy będzie to taka ZUI jaką znamy z dwóch pierwszych wydawnictw? Premiera utworu 29 maja 2019.!

Wszystko jest możliwe, marzenia to kwestia chęci. Debiutancki album ZUI został zaplanowany na jesień 2019.

Zui - o czym jest piosenka Ring?

Zui odpowiedziała na kilka naszych pytań dotyczących nadchodzącej premiery płyty. Zdradziła również, jakie ma słabości oraz czy to koniec z hip-hopem. Zapraszamy do przeczytania!

ESKA: O czym jest piosenka Ring? Jakie ma przesłanie? Kto powinien jej posłuchać?

Piosenka "Ring" jest dla mnie ważnym, osobistym utworem. Do napisania go zainspirował mnie mój start w internecie. Na początku miałam zdecydowanie więcej przeciwników, a fala hejtu była ogromna. Ostatnie dwa lata to była dla mnie walka. O siebie, o to żeby ludzie zaczęli traktować mnie poważnie. Zrobiłam całą płytę sama, bo nie mogłam na nikogo liczyć. W mojej głowie toczyła się walka. Zadawałam sobie pytanie: "Czy naprawdę jestem taka beznadziejna jak mówią czy jednak to na co pracowałam od 9 roku życia jednak miało sens?" Zrobienie tej płyty udowodniło mi, ze miało. A ta piosenka pokazuje, że mimo tego, iż wielokrotnie chciałam się poddać to jednak pokonywałam swoje słabości i dążyłam do spełnienia marzeń. Myślę, że "Ring" jest uniwersalnym utworem dla każdego w każdej grupie wiekowej. Mam nadzieję , że ludzie będą mogli się z nim utożsamiać, a piosenka będzie dla nich wsparciem z trudnych chwilach, doda im siły żeby się nie poddać i stawiać czoła trudnościom jakie spotykają nas wszystkich w codziennym życiu.

ESKA: W piosence śpiewasz o słabościach. Co jest Twoją największą słabością?

Moją największą słabością jest "chory" perfekcjonizm, który wielokrotnie podcinał mi skrzydła i kosztował mnie wiele łez. Ostatnimi czasy nabrałam sporo zdrowego dystansu do siebie, życia oraz otoczenia. Powoli dochodzę do tego, że świat nie jest tak idealny jak w mojej głowie i nie pozostaje nic innego jak się z tym pogodzić aby żyć ze sobą w zgodzie, być szczęśliwym człowiekiem.

ESKA: Czy to nowa twarz Zui? Czy to koniec z hip-hopem?

Całkiem nowa, dojrzalsza i bardziej doświadczona ja. Wiem czego chcę i w jakim gatunku chcę się spełniać. Chodzi mi o gatunek, który towarzyszy mi od najwcześniejszych lat mojego życia czyli pop. Na ten moment nie mam w planach żadnych hip-hopowych projektów, ale nie odcinam się gatunku, który mnie wypromował. Jest szansa, że jeszcze pojawię się w jakimś rapowym kawałku jeśli oczywiście spełni moje oczekiwania i przypadnie mi do gustu.

ESKA: Czy to zapowiedź Twoje płyty - jeśli tak, to kiedy premiera i jakie niespodzianki się pojawią?

Tak. Ring to zapowiedź mojego debiutanckiego krążka, który pojawi się niebawem, natomiast takiego samego, bądź podobnego do niego utworu na nim nie znajdziecie. Album jest bardzo różnorodny i myślę, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

ZUI walczy na RINGU! Piosenką otwiera nowy rozdział! [TYLKO NA ESKA.pl - WYWIAD + ZDJĘCIA]
Autor: Fot. @osiemdziewiec ZUI walczy na RINGU! Piosenką otwiera nowy rozdział! [TYLKO NA ESKA.pl - WYWIAD + ZDJĘCIA]
ZUI walczy na RINGU! Piosenką otwiera nowy rozdział! [TYLKO NA ESKA.pl - WYWIAD + ZDJĘCIA]
Autor: Fot. @osiemdziewiec ZUI walczy na RINGU! Piosenką otwiera nowy rozdział! [TYLKO NA ESKA.pl - WYWIAD + ZDJĘCIA]
ZUI walczy na RINGU! Piosenką otwiera nowy rozdział! [TYLKO NA ESKA.pl - WYWIAD + ZDJĘCIA]
Autor: Fot. @osiemdziewiec ZUI walczy na RINGU! Piosenką otwiera nowy rozdział! [TYLKO NA ESKA.pl - WYWIAD + ZDJĘCIA]
Najnowsze