Honorata Skarbek - piosenka Zasady hitem lata 2018? ZDJĘCIA z teledysku + TEKST

2018-04-27 13:03

Zasady - to tytuł drugiego singla z płyty Sunset, Honoraty Skarbek! Co działo się na planie teledysku? Zdjęcia i tekst piosenki do sprawdzenia na ESKA.pl

Zasady - nowa piosenka Honoraty Skarbek wraz z teledyskiem premierowo 27 kwietnia 2018! Jak wyglądała praca nad klipem? Co działo się na planie? Zdjęcia zobaczycie tylko na ESKA.pl! Dodatkowo znajdziecie u nas tekst piosenki Zasady. Popularna wokalistka najnowszym utworem zapowiada swój czwarty studyjny album zatytułowany Sunset! Wcześniej zapowiedź krążka stanowił hit pt. Na koniec świata. Wywiad z Honoratą Skarbek ujawnił dużo szczegółów.

Honorata Skarbek - piosenka Zasady

Zasady to piosenka, która powstała we współpracy z producentem Piotrem Siejką, który jest odpowiedzialny również za produkcję pierwszego singla Na koniec świata oraz wielu innych utworów na nadchodzącej płycie Honoraty Skarbek. W Zasadach słyszymy taneczną marimbę oraz mocne trąby w nowoczesnym wydaniu, co sprawia, że kawałek zalicza się do tanecznego, popowego nurtu.

Honorata Skarbek - TEKST piosenki Zasady

W tekście możemy usłyszeć zabawę słowami, nawiązującą do zasad miłosnej gry, w której to autorka chce rozdawać karty, wyciągnąć asa z rękawa, a tym samym oszukać świat i zmienić przeznaczenie, biorąc życie w swoje ręce. Tekst piosenki Zasady opublikujemy w tym miejscu rano, 27 kwietnia. Zwiększamy wasze zniecierpliwienie i podrzucamy wam refren utworu:

Zwrotka 1:
Czy wierzyłeś, że uda się to wygrać 
Los nam karty dał, a czas za nas je odkrywa
Wracam tam nie jeden raz, lubiłam to co było w nas 
Wiem, że znasz ten stan 
Złączył nas uczucia żar, ogień w sercu, w oczach blask 
Czekam wciąż na znak 

Dokąd prowadzi nas ta gra 
Czy zgodę nam na miłość da 
Gdyby zasady zmienić i 
Może nauczy nas ponownie razem być 

Refren:
A gdyby tak
Spróbować dziś
Zagrać w to znów, dama i król
A gdyby tak
Z rękawa as
Zaskoczył nas
Oszukajmy świat 

Zwrotka 2
Jeszcze siłę mam, by cofnąć czas do chwili
Kiedy ty i ja byliśmy tak szczęśliwi
Co przepada złapać chce wciąż w pamięci trzymam cię
Odpuść więc Szachmat
Tam na mecie czekam ja, teraz jest rozdania czas 
Proszę wróć na start

Dokąd prowadzi nas ta gra 
Czy zgodę nam na miłość da 
Gdyby zasady zmienić i 
Może nauczy nas ponownie razem być

Refren:
A gdyby tak
Spróbować dziś
Zagrać w to znów, dama i król
A gdyby tak
Z rękawa as
Zaskoczył nas
Oszukajmy świat 

O o o zmienię zasady x 4

Refren:
A gdyby tak
Spróbować dziś
Zagrać w to znów, dama i król
A gdyby tak
Z rękawa as
Zaskoczył nas
Oszukajmy świat

Honorata Skarbek - ZDJĘCIA z teledysku Zasady

Co działo się na planie teledysku Zasady? Zobaczcie zdjęcia odpalając poniższą galerię! Zapraszamy :)

Honorata Skarbek - płyta Sunset

Sunset to czwarty album w muzycznej karierze Honoraty Skarbek! 25-letnia wokalistka zadebiutowała w 2011 roku płytą Honey, z której pochodzi singiel No One, Runaway i Sabotaż. Wydawnictwo pokryło się złotem, podobnie jak drugi krążek Million. Skarbek przez 7 lat obecności na rynku muzycznym zrealizowała 15 teledysków, które łącznie zebrały ponad 50 milionów odsłon.

Płytę pt. Sunset promują dwa single Na koniec świata oraz Zasady. O czym jest płyta? Opowiada historię od zachodu do wschodu słońca, przechodząc przez cały wachlarz emocji, które artystka przeżywała przez ostatnie 2 lata, czyli w czasie, w którym pracowała nad nowym materiałem. Problemy zawodowe czy zawirowania miłosne to tylko niektóre z tematów poruszanych przez Honoratę na Sunset. Wydawnictwo zamyka też pewien etap w życiu artystki. O co dokładnie chodzi? To wokalistka pozostawia już do odgadnięcia słuchaczom. Honorata Skarbek jest autorką tekstów oraz współkompozytorką wszystkich piosenek na płycie, w której powstawaniu brały udział inne znane artystki, takie jak: Lanberry, Sarsa czy Wdowa.

Honorata Skarbek - nowa płyta, piosenki i kulisy hitu Na koniec świata. WYWIAD VIDEO

Autor: brak danych

  Honorata Skarbek - wywiad video z autorką kilku megahitów do obejrzenia na ESKA.pl! Kiedy nowa płyta? Ile piosenek się na niej znajdzie, w jakim gatunku są utrzymane i czy będą utwory po angielsku? Te i inne pytania w naszej rozmowie! Honorata opowiedziała przede ws

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze