Honorata Skarbek piosenką Desire zapowiada EP-kę! Kiedy premiera i o czym jest?

2019-10-23 11:48 RW
Honorata Skarbek piosenką Desire zapowiada EP-kę! Kiedy premiera i o czym jest?
Autor: Honorata Skarbek / materiał prasowy Honorata Skarbek piosenką Desire zapowiada EP-kę! Kiedy premiera i o czym jest?

Honorata Skarbek powraca z zupełnie nowym materiałem. Gwiazda internetu zaskoczyła swoich fanów, bo najnowsza EP-ka, zatytułowana Codependency, w całości nagrana jest w języku angielskim. Jak brzmi nowy utwór Desire, zapowiadający wspomniane wydawnictwo? O czym jest? Przekonajcie się sami sprawdzając na ESKA.pl

Honorata Skarbek zapowiada pierwszą w swojej karierze, limitowaną EP-kę. Pierwszy utwór, który z niej pochodzi, ma premierę właśnie dzisiaj. Desire to opowieść pełna sprzeczności, o uczuciu, które koi i zadaje ból, o słowach, których nie chcemy słyszeć i o sytuacjach, których nie chcemy być świadkami. Utwór premierowo usłyszycie na antenie Radia ESKA, 18 października po godzinie 22:00. 

Zobacz: Hity jesieni 2019 - TE piosenki rozgrzewają w najzimniejsze dni! [TOP 6]

Honorata Skarbek - o czym jest Codependency?

Honorata Skarbek wypuściła do sieci utwór pt. Desire, który zapowiada EP-kę Codependency. Artystka brała czynny udział w tworzeniu muzyki do wszystkich piosenek z mini-albumu razem ze swoimi producentami. Cały projekt utrzymany jest w zupełnie innym klimacie, niż dotychczasowe nagrania wokalistki. Jest zarazem namiętny, mroczny, burzliwy i kojący.

Codependency to krótki pamiętnik zawierający pragnienia, rozterki i doświadczenia, które wokalistka pozostawia do interpretacji własnej swoim słuchaczom, bo jak sama mówi, jest to najbardziej osobisty projekt muzyczny w jej życiu.

Premiera krążka 8 listopada. EP można już zamawiać w preorderze na MyMusic Shop oraz przez stronę www.honorataskarbek.com. Dostępna jest również opcja Pre-save na Spotify, aby zapisać się na premierę płyty i posłuchać jej, gdy tylko się ukaże!

Najnowsze