Honorata Skarbek

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Honorata Skarbek oddaje fanom torebki. Trzeba jednak spełnić jeden warunek

2023-08-15 16:42

Honorata skarbek wraz z Malikiem Montaną ma dla fanów niezłą gratkę. Artyści, za pośrednictwem swoich social mediów, poinformowali, że chcą podarować dwóm osobom akcesoria warte niemal 7 tysięcy złotych. Jednak, aby je zdobyć trzeba zrealizować jedno zadanie.

Gwiazda ogłosiła, że ma dla swoich fanów wyjątkowy prezent. Honorata Skarbek nagrała wraz z Malikiem Montaną filmik, w którym poinformowała ich, że rozda im warte tysiące złotych torebki Louis Vuitton. Aby dostać od niej wymarzony podarek należy spełnić jednak jeden warunek. Raper i gwiazda popu postanowili połączyć sił i rozpromować swój wspólny utwór You can't sit with us, który jest prawdziwym, wakacyjnym hitem. Dlatego poinformowali, że szansę na zgarnięcie ekskluzywnych akcesoriów będą mieli jedynie wybrani, którzy wezmą udział w specjalnym challege'u. Podkreślili, że cenne nagrody są bardzo łatwe do zdobycia, dlatego warto spróbować swoich sił w wymyślonym przez nich zadaniu.

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Honorata Skarbek - torebki

Torebki Honoraty Skarbek można zgarnąć jeśli spełni się jedną, ważną zasadę, o której powiedziała artystka w filmiku nagranym z Malikiem Montaną. Warunkiem udziału w zabawie jest nagranie wideo, w którego tle będzie leciał najnowszy kawałek Honoraty i Malika Montany You can't sit with us. Do zdobycia jest torebka Alabama BB, której cena wynosi około 7 tysięcy złotych oraz Christopher Wearable Wallet za około 5 tysięzy złotych.

Jesteśmy właśnie w butiku Louis Vuitton i kupujemy dla was prezenty! Nagrywajcie tiktoki do naszego dźwięku You Can't Sit With Us. Jeden facet i jedna kobieta zgarną torby Louis Vuitton, które właśnie dla was kupujemy.