Honorata Skarbek nie będzie tworzyć ładnych piosenek na Eurowizję. Wywiad wideo na ESKA.pl!

2016-02-20 19:32
Honorata Skarbek wywiad wideo dla ESKA.pl!
Autor: fot. archiwum Rafał Wróblewski Honorata Skarbek: nie chce tworzyć piosenek, by komuś się podobały. Wywiad wideo dla ESKA.pl!

Honorata Skarbek w wywiadzie dla ESKA.pl, przyznała, że niechętnie podchodzi do tworzenia piosenek, które byłyby spełnieniem czyichś oczekiwań lub zrealizowałyby odgórnie przyjęte zasady, które obowiązują na przykład na Eurowizji. Autorka wielu radiowych hitów zdradziła również, na koncercie którego artysty w Polsce będzie można ją spotkać! Najnowszy i ciekawy wywiad z Honoratą Skarbek do obejrzenia - tylko na ESKA.pl!

Nikogo nie trzeba przekonywać, że Honorata Skarbek od lat to jedna z najjaśniej świecących gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Jej single: No One, Nie powiem jak, Sabotaż oraz m.in. LaLaLove z sukcesem radziły sobie w radiowych zestawieniach. O ogromnej popularności artystki niech świadczy również to, że ma blisko pół miliona polubień w serwisie Facebook, łącznie grubo ponad 30 milionów odtworzeń teledysków, a w 2015 roku znalazła się w pierwszej piątce zestawienia najchętniej wyszukiwanych w Polsce artystów młodego pokolenia. Nic więc dziwnego, iż wiele osób chciałoby zobaczyć i usłyszeć Honoratę Skarbek, podczas Konkursu Piosenki Eurowizji, jednak wiemy, że tak się nie stanie! W wywiadzie dla ESKA.pl powiedziała: - Ja ostatnio bardzo sceptycznie podchodzę do tego, aby tworzyć piosenki po to, żeby spodobały się komuś lub spełniły jakieś dane ramy obowiązujące na jakimś konkursie. Bardzo tego nie lubię i też wiele razy słyszałam, jaką ja powinnam zrobić piosenkę, jaki ja powinnam napisać tekst, co powinnam zrobić, żeby to się słuchało. (...) Ja tak naprawdę mocno się przed tym bronię, bo to zaczęło mnie męczyć. Sprawdźcie, czego jeszcze się dowiedzieliśmy!

Honorata Skarbek wywiad

Bez wątpienia 2016 to najlepszy rok pod względem koncertowym. W tym roku mnóstwo czołowych artystów znanych z najbardziej prestiżowych list hitów - wystąpi przed polską publicznością. Ktoś z Was wybiera się na koncert Justina Biebera, Adama Lamberta, Maroon 5 lub Rihanny? Jest szansa, że spotkacie na nim Honoratę Skarbek! Już teraz poznajcie więcej szczegółów. Jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych wokalistek w Polsce odpowiedziała na pytania redaktora ESKA.pl. - Rafała Wróblewskiego.

>>> Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!

>>> Margaret - Cool Me Down: jest bardzo cool! Udowadniamy to mając 7 powodów!

RW

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze