Honorata Skarbek na wakacjach życia! Promienieje na pięknej wyspie [VIDEO]

2018-07-12 17:00
Honorata Skarbek na wakacjach życia! Promienieje na pięknej wyspie [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/HonorataSkarbekVEVO screen z teledysku na YouTube Honorata Skarbek - Świat Jest Nasz

Honorata Skarbek wybrała się na wakacje, których nigdy nie zapomni! Przekonajcie się sami na ESKA.pl

Honorata Skarbek postanowiła pochwalić się i pokazać, jak wygląda jej odpoczynek! Wokalistka dzieli się z nami wakacyjnymi ujęciami, które sprawią, że na jakiś czas się rozmarzycie. Szczególnie osoby, które w tym roku nie zaplanowały żadnego urlopu albo są już po! Artystka nie zwalnia tempa i po utworze Zasady nagrała kolejny teledysk promujący płytę Sunset.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Honorata Skarbek - piosenka Świat jest nasz

Najnowszy singiel Honoraty Skarbek to już trzecia piosenka promująca album SUNSET, który w ciągu 24h w przedsprzedaży zyskał 1 miejsce w rankingu najczęściej sprzedających się płyt z kategorii polski pop.

O czym jest piosenka Świat jest nasz? Utwór ten opowiada o chęci poznawania świata, korzystania z młodości w towarzystwie drugiej osoby, do której uczucie motywuje nas do nieustannego działania i poszerzania horyzontów. Teledysk został zrealizowany podczas prywatnych wakacji wokalistki, a za zdjęcia i realizację całego projektu odpowiedzialna jest ona sama z pomocą ówczesnego partnera.

 

Świat jest nasz to połączenie popu i tropical house, co tworzy idealną mieszankę muzyczną na wakacje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze