Honorata Skarbek - Instagram, wiek, chłopak, wzrost, mieszkanie, piosenki

2018-04-27 11:59
Honorata Skarbek - Instagram, wiek, chłopak, wzrost, mieszkanie
Autor: Fot. Kamil Piklikiewicz / East News Honorata Skarbek - Instagram, wiek, chłopak, wzrost, mieszkanie

Honorata Skarbek skrywa przed internautami wiele tajemnic! Wszystkie szczegóły z życia muzycznej gwiazdy poznacie na ESKA.pl!

Honorata Skarbek - ile ma lat i wzrostu, gdzie mieszka, czy ma chłopaka oraz jakie hity nagrała - między innymi takie pytania dotyczące wokalistki zadaje sobie wiele osób. Odkrywamy tajemnice muzycznej gwiazdy i w jednym miejscu podrzucamy wszystkie informacje na jej temat. Warto przypomnieć, że 25-letnia wokalistka zadebiutowała na rynku muzycznym w 2011 roku, płytą Honey, z której pochodzi singiel No One, Runaway i Sabotaż.

Honorata Skarbek - Instagram

Honorata Skarbek na Instagramie to po prostu @honkabiedronka. Jej profil, tylko w tym popularnym serwisie społecznościowym, śledzi ponad 312 tysięcy osób. Są to ludzie z show-biznesu, muzyki, ale przede wszystkim fani. Dzięki instagramowemu profilowi mogą być bliżej swojej ulubionej artystki, bo gwiazda bardzo często pokazuje swoje życie prywatne np. w InstaStories. Ostatnie dodane zdjęcia stanowią promocję singla Zasady oraz płyty Sunset, która pojawi się 11 maja 2018.

Honorata Skarbek - wiek

Ile lat ma Honorata Skarbek? Wokalistka i blogerka modowa urodziła się 23 grudnia 1992. 

Honorata Skarbek - chłopak

Zdecydowanie, najczęściej zadawanym pytaniem jest: czy Honorata Skarbek ma chłopaka? W 2017 roku otrzymała od niego wielki bukiet 100 czerwonych róż. Obecnie, nie wiadomo, czy wokalistka jest jeszcze w jakimś związku.

Honorata Skarbek - wzrost

Ile wzrostu ma Honorata Skarbek? Wokalistka do najniższych nie należy, bo ma 175 centymetrów!

Honorata Skarbek - mieszkanie

Honorata Skarbek mieszkaniem pochwaliła się na swojej stronie internetowej. Jak mieszka wokalistka? Ma duże brązowo-szare łóżko, piękną srebrną komodę, lustrzaną konsolę oraz garderobę. Wszystkie pomieszczenia są białe i szare. Zdjęcia możecie zobaczyć na jej stronie: honorata-skarbek.com.

Honorata Skarbek - piosenki

Piosenki Honoraty Skarbek znają słuchacze Radia ESKA! Honorata zadebiutowała muzycznie w 2011 roku, płytą Honey, z której pochodzi singiel No One, Runaway i Sabotaż. W kwietniu 2013 roku wydała swój drugi krążek zatytułowany Milion. Z tego wydawnictwa pochodzi singiel La La Love oraz megahit Nie powiem jak. W 2013 roku wypuściła krążek Puzzle, m.in. z kawałkiem Damy radę, biegnę, GPS oraz Morze słów. Czwarte wydawnictwo zatytułowane Sunset promują dwa single: Na koniec świata oraz Zasady. 

Honorata Skarbek - piosenka Zasady hitem lata 2018? ZDJĘCIA z teledysku + TEKST

Autor: brak danych

  Zasady - nowa piosenka Honoraty Skarbek wraz z teledyskiem premierowo 27 kwietnia 2018! Jak wyglądała praca nad klipem? Co działo się na planie? Zdjęcia zobaczycie tylko na ESKA.pl! Dodatkowo znajdziecie u nas tekst piosenki Zasady. Popularna wokalistka najnowszym utworem za

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze