Honorata Skarbek i MOCNY przekaz w piosence Ogień. O czym śpiewa gwiazda?

i

Autor: MyMusic / materiał prasowy Honorata Skarbek i MOCNY przekaz w piosence Ogień. O czym śpiewa gwiazda?

Honorata Skarbek i MOCNY przekaz w piosence Ogień. O czym śpiewa gwiazda?

2023-02-02 15:04

Ogień, czyli jeden z czterech żywiołów. Niszczycielski, a zarazem dający ciepło, schronienie, światło i poczucie bezpieczeństwa. Ten dualizm ognia można porównać z relacjami między ludźmi. Ogień, który początkowo nadaje związkowi ciepła, podgrzewa emocje i uczucia, potrafi to uczucie zamienić w zgliszcza, siejąc spustoszenie.

Nowości Muzyczne 2023: Honorata Skarbek o niszczycielskiej potędze metaforycznego żywiołu śpiewa w swoim najnowszym singlu Ogień. Artystka ponownie postanowiła przekuć swoje doświadczenia i emocje w nuty oraz słowa, nadając im tym samym znaczenie. Wszystko, czego doświadczamy, jest dla nas lekcją, nauką, doznaniem, których nie należy się wyzbywać, z których należy czerpać i wyciągać wnioski. Z których po odpowiednim przepracowaniu udaje nam się wychodzić zwycięsko. 

Kuban i Bedoes nie chcieli być popularni! Piosenka Pamiętam siebie HITEM?!

Hity stycznia 2023 - oto najlepsze piosenki miesiąca! Na podium zaskoczenie.

Honorata Skarbek - piosenka Ogień

W teledysku historię związku opowiada dwójka osób z programu Top Model piękna Michalina Wojciechowska i charyzmatyczny Arkadiusz Pydych. Klip porusza problem uzależnienia oraz współuzależnienia. Artystce zależało na przedstawieniu tego problemu, jako wciąż dynamicznie rozwijający się problem społeczny, stąd pojawiające się na końcu alarmowe numery telefonów dla osób zmagających się z uzależnieniem oraz osób współuzależnionych i szukających pomocy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE