Kuban i Bedoes nie chcieli być popularni! Piosenka Pamiętam siebie HITEM!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Kuban i Bedoes nie chcieli być popularni! Piosenka Pamiętam siebie HITEM!

Kuban i Bedoes nie chcieli być popularni! Piosenka Pamiętam siebie HITEM?!

2023-02-02 14:48

W marcu nakładem wydawnictwa dobziludzie ukaże się jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów tego roku: spokój Kubana. Do sieci trafił kolejny singiel zapowiadający krążek. W sentymentalnym Pamiętam Siebie gościnnie pojawia się Bedoes.

Nowa piosenka Kubana jest mocno refleksyjnA - zarówno w warstwie lirycznej jak i muzycznej. W teledysku pojawiają się archiwalne nagrania, w tym migawka z popularnego #hot16challenge2 artysty. Utwór Pamiętam siebie wyprodukował favst. Bedoes to drugi po Szpaku gość, którego usłyszymy na albumie Spokój. Wydawnictwo zapowiadają wcześniej opublikowane single Jak nie wrócę po północy i Na okrągło.

Rap20 - głosuj na najlepsze rapowe numery!

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Kuban ceniony jest przez fanów i dziennikarzy za naturalny luz i styl. Z pierwszymi publikowanymi utworami zaczął być wymieniany razem z Quebonafide i Kubą Knapem jako największa nadzieja polskiego rapu. Wydanym w 2014 roku „Co za mixtape” otworzył nowy rozdział w historii rodzimego hip-hopu. Dziś wydawnictwo w wersji fizycznej jest mocno poszukiwanym krążkiem. Legalny debiut Kubana - album Myślisz jeszcze (2017), premierowo trafił na podium zestawienia OLiS i pokrył się złotem.

Kuban i Bedoes - piosenka Pamiętam siebie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE