Honey i Ewa Farna nominowane do Kids Choice Awards 2013! Kto jeszcze powalczy o tytuł Ulubionej Polskiej Gwiazdy? [VIDEO]

2013-02-16 12:45

Honey i Ewa Farna mają szansę zgarnąć tytuł Ulubionej Polskiej Gwiazdy na Kids Choice Awards 2013, gdzie o nagrody walczyć będą też między innymi One Direction czy też Justin Bieber. Jakie polskie gwiazdy znalazły się jeszcze na liście nominowanych do KCA 2013? Sprawdź już teraz na Eska.pl!

Honey i Ewa Farna powalczą o statuetkę dla Ulubionej Polskiej Gwiazdy na Kids Choice Awards 2013. Wśród nominowanych znaleźli się także Mrozu i Jula. Na artystów można głosować na stronie programu Nickelodeon, na którym już 24 marca 2013 roku zobaczymy transmisję z gali. Podczas KCA 2013 o nagrody będą również ubiegać się topowi idole z UK i USA.

Kids Choice Awards 2013 będzie ważnym momentem dla One Direction, którzy mają szanse na dwa wyróżnienia czy też Justina Biebera, który może wygrać w kategorii Ulubiony Piosenkarz.

>>> One Direction powalczą o dwie nagrody Kids Choice Awards 2013! Sprawdź listę nominowanych na Eska.pl [VIDEO]

Jak myślicie, kto zostanie Ulubioną Polską Gwiazdą? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do obejrzenia klipów najnowszych hitów nominowanych!


Zobacz Lalalove - Honey!
Zobacz Nie Przegap - Ewa Farna!
Zobacz 1000 Metrów Nad Ziemią - Mrozu!
Zobacz Kiedyś Odnajdziemy Siebie - Jula!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze