Hologram Whitney Houston rusza w trasę po Europie! W jakich krajach odbędą się koncerty?

2019-09-19 11:26
Whitney Houston
Autor: Chris van de Vooren/SUNSHINE/EAST NEWS

Whitney Houston do dziś uznawana jest za jedną z największych gwiazd muzyki, zaliczana jest także do grona wokalistek obdarzonych najlepszymi głosami w historii. Houston była u szczytu kariery od połowy lat 80. do końca lat 90., a przez ten czas zdołała nagrać dziesiątki hitów. Media poinformowały o nagłej i niespodziewanej śmierci gwiazdy 11 lutego 2012 roku. Whitney miała zaledwie 49 lat.

Whitney Houston w postaci hologramu wyrusza w trasę - zapowiedź planowanych koncertów pojawiła się na Instagramie gwiazdy. Oficjalna nazwa wydarzenia to 'An Evening With Whitney: The Whitney Houston Hologram Tour', trasa obejmuje w sumie aż 26 europejskich miast, a jej start zaplanowany jest na początek 2020 roku.

Hologram Whitney Houston rusza w trasę po Europie

Jak czytamy na oficjalnej stronie artystki, za stworzenie hologramu Whitney odpowiada firma BASE Hologram (która wcześniej przygotowywała podobne projekty z wykorzystaniem wizerunku Marii Callas czy Roya Orbisona). Europejska część trasy An Evening With Whitney rozpocznie się 27 lutego 2020 w Liverpoolu, a zakończy 3 kwietnia na Białorusi. Koncerty nie obejmują niestety Polski. Oprócz Białorusi najbliżej naszego kraju występ hologramu Whitney Houston przewidziany jest w Berlinie (20 marca), na Słowacji (23 marca) czy w Kijowie (2 kwietnia).

Whitney za życia przyjechała do Polski tylko raz. Koncert artystki odbył się 20 lat temu - 22 sierpnia 1999 roku w Sopocie. Występ gwiazdy był wówczas pierwszym przystankiem na europejskiej trasie My Love Is Your Love World Tour, która promowała czwartą płytę gwiazdy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze