Hity wiosny 2019: The Chainsmokers i 5 Seconds of Summer łączą siły!

2019-02-10 19:57
Chainsmokers
Autor: Materiały prasowe

Amerykański duet z pogranicza muzyki elektronicznej i dance w jednym singlu z Australijskim zespołem pop-rockowym. „Who Do You Love” to owoc współpracy duetu producenckiego The Chainsmokers i 5 Seconds of Summer. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Najnowszy singiel The Chainsmokers jest kontynuacją świetnie przyjętego albumu „Sick Boy”, który ukazał się pod koniec 2018 roku, generując ponad miliard odtworzeń w serwisach streamingowych na całym świecie. Najnowszy album duetu promuje singiel „This Feeling”, który powstał we współpracy z Kelsea Ballerini i niedawno zyskał status Złota. Utwór zaprezentowano m.in. w The Ellen DeGeneres Show, na gali The 2018 Victoria’s Secret Fashion oraz podczas Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve.

Konkurs! Zdobądź album The Chainsmokers - Sick Boy!

The Chainsmokers - twórcy hitów! 

The Chainsmokers od wielu miesięcy nie schodzi z list przebojów na całym świecie. Zespół otrzymał statuetkę Grammy za utwór „Don’t Let Me Down” i aż siedem statuetek Billboard Music Awards. Niedawno ogłoszono również nominację do nagrody iHeart Radio Music dla najlepszego Artysty Dance. Artyści zapowiadają prace nad nowym materiałem oraz liczne występy m.in. w Las Vegas Residency oraz na licznych festiwalach na całym świecie

Najnowsze