Hity wiosna 2018: Alvaro Soler, Sam Smith i inni w New Music Friday w Radiu ESKA

2018-03-30 17:48
Hity wiosny 2018: Alvaro Soler i inni w New Music Friday w Radiu ESKA
Autor: fot. okładka singla La Cintura Hity wiosny 2018: Alvaro Soler i inni w New Music Friday w Radiu ESKA

New Music Friday w Radiu ESKA to moment, kiedy na antenie gramy zupełnie nowe hity! Jakie premiery 30 marca? Sprawdźcie już teraz - co będzie rządzić wiosną 2018 - na ESKA.pl

New Music Friday w Radiu ESKA to moment, kiedy na naszej antenie usłyszycie najciekawsze, najgorętsze i najbardziej wyczekiwane premiery! Przygotujcie się do weekendu i naładujcie swoje akumulatory za sprawą nowości muzycznych. Jakie nowe piosenki 2018 w Esce 30 marca? Wydaje się, że mamy już mocnego kandydata to tytułu twórcy najlepszego wiosennego hitu. Zdecydowanie jest nim Alvaro Soler, który wypuścił bardzo rozgrzewający singiel La Cintura. 

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity od polskich i zagranicznych gwiazd odkryjecie w jednym miejscu! Podrzucamy najważniejsze, najnowsze oraz najciekawsze muzyczne wydania wraz z informacjami! Oprócz tego poznacie dokładne daty premiery oraz zapowiedzi singli, teledysk&oac;

Hity wiosny 2018 - premiery 30.03.2018

Piątek pod znakiem nowej muzyki w Radiu ESKA! Od dziś na naszej antenie usłyszycie nowy singiel Maroon 5 oraz wspólny utwór Davida Guetty z Sią! W ramach #NewMusicFriday w Radiu ESKA 30.03.2018 o Wasze wsparcie będzie walczyć będzie bardzo taneczny singiel, pod którym podpisuje się Alvaro Soler! Kolejne piątkowe premiery, które usłyszycie na naszej antenie, poznacie już za chwilę!

New Music Friday w Radiu ESKA 30 marca, to premiery:

  • Alvaro Soler - La Cintura: utwór zapowiada drugą płytę artysty, Mar de Colores, która ukaże się jeszcze w tym roku. La Cintura, czyli biodra. Z reguły nie zwracamy na nie większej uwagi, tymczasem dla Hiszpanów zgrabne poruszanie tą częścią ciała to wręcz część kultury. Alvaro Soler niekoniecznie się w tym odnajdywał: - Kiedy pisałem tę piosenkę, cały czas wydawało mi się, że powinienem wyrzucić wzmiankę o biodrach z refrenu. Jestem wysoki i niezdarny, taniec w moim wykonaniu to nie jest coś, czym powinienem się chwalić. Potem stwierdziłem jednak: czemu nie powiedzieć głośno o moich kompleksach? Może właśnie szczerość pozwoli mi pokonać obawy przed prezentowaniem swojego tańca całemu światu? - pyta wokalista.
  • Ofenbach - Party: kolejny singiel twórców megahitów Be Mine oraz Katchi. Gwiazdy ESKA Music Awards 2017 podbiją rynek kolejną propozycją? Dajcie znać!
  • Sam Smith & Logic - Pray: Kawałek pochodzi z drugiego albumu Smitha, The Thrill of It All. W Pray, Sam Smith po raz pierwszy w karierze łączy siły z legendarnym producentem Timbalandem. - Coraz częściej, kiedy śledzimy wydarzenia ze świata, widzimy, jak wiele strasznych rzeczy dzieje się dookoła. Czasami nie ma wyboru: trzeba spojrzeć w niebo, złożyć ręce i modlić się, by coś ruszyło się ku lepszemu. To dla wielu ludzi jedyna metoda, by pokonać poczucie bezsilności - opowiada Sam Smith o inspiracji do powstania Pray.

Obecnie wasze ulubione hity to: For You (Liam Payne & Rita Ora), Miłość w Zakopanem (Sławomir), La Louze (Shanguy), Łowcy gwiazd (Cleo), Wonderlan (C-BooL), River (Eminem & Ed Sheeran), Without You (Gromee) oraz Mad Love (Sean Paul & David Guetta). Ciekawe, czy wkrótce do tego grona dołączy Alvaro Soler!

Wspierajcie swoich faworytów, a później przekonacie się słuchając Podwójnej Gorącej 20 w każdą niedzielę od godziny 16-19.

Najnowsze