#HITY TYGODNIA: Timberlake wzrusza, Courtney Love znajduje zaginiony samolot a Shakira nagrała hit na Mundial 2014!

2014-03-22 8:00

Timberlake wzrusza, Courtney Love znajduje zaginiony samolot a Shakira nagrała hit na Mundial 2014! Co jeszcze działo się w świecie muzyki i show biznesu? Sprawdź HITY TYGODNIA na ESKA.pl!

#HITY TYGODNIA - sprawdźcie, czy nie ominął Was żaden gorący temat tego tygodnia już teraz na ESKA.pl!


#7 Boeing 777 odnaleziony przez Courtney Love?! >>> Wdowa po Kurcie Cobainie twierdzi, że znalazła zaginiony samolot malezyjskich linii lotniczych.

#6 Eurowizja 2014: Conchita Wurst, kobieta z brodą prezentuje Rise Like A Phoenix! >>> Zobacz, co przygotowała kontrowersyjna reprezentantka Austrii

#5 Justin Bieber - Life Is Worth Living: nowa piosenka wzruszającą balladą! >>> Fani spekulują, że Life Is Worth Living to piosenka o Selenie Gomez. Posłuchaj i sprawdź, dlaczego tak twierdzą!

#4 Kim Cesarion - videowywiad dla Radia ESKA cz.1. >>> Kim odwiedził Radio ESKA podczas Gorącej 20 i udzielił wywiadu specjalnie dla ESKA.pl. Z pierwszej części możemy się dowiedzieć między innymi co sądzi o polskich dziewczynach i którego artystę chciałby naśladować!

#3 Justin Timberlake - Not A Bad Thing. Zobacz nowy, wzruszający teledysk! >>> Do piosenki nakręcono wzruszający teledysk, w którym pary zakochanych opowiadają o swojej miłości. Zobacz na ESKA.pl!

#2 Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! >>> Czy piosenka Shakiry na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii powtórzy sukces jej Waka Waka, które promowało Mundial 2010? Posłuchajcie i oceńcie sami!

#1 Luxuria z My Słowianie u Kuby Wojewódzkiego krytykuje film Obietnica! >>> Podczas programu bohaterka klipu My Słowianie Donatana i Cleo skrytykowała film Obietnica i powiedziała, że wszystko robi dla pieniędzy. Szczegóły już na ESKA.pl.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na HIT WEEKEND w Radiu ESKA i na ESKA.pl w każdą sobotę i niedzielę od 10.00. Tam czeka na Ciebie nie tylko więcej hitów na czasie 2014, ale także konkursy i nagrody. Klikamy!>>>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze