#HITY TYGODNIA: Slavic Girls Donatana i Cleo, teledysk Dody do High Life... [VIDEO]

2014-02-15 8:00

#HITY TYGODNIA - co ciekawego działo się w tym tygodniu? Donatan i Cleo nagrali angielską wersję My Słowianie, Doda nagrał teledysk do Hight Life i pobiła Agnieszkę Szulim. Co jeszcze się działo? Sprawdź na ESKA.pl.

#HITY TYGODNIA - mamy dla Was kolejne hot podsumowanie tygodnia. Serwujemy Wam  tradycyjnie 7 najgorętszych newsów, plus wyjątkowo o jednym wspominamy, bo uważamy, że należy o tym mówić głośno. Prowadzący Szymorning dostali Klapsa podczas Gali Niegrzeczni 2014. Nagrodę Szymon Majewski i Iga Mackiewicz dostali w kategorii Niegrzeczni w Radiu.

A teraz wracamy do naszego Eskowego zestawienia. Jeśli chodzi o muzykę to królowała w tym tygodniu Doda, o niej w naszym zestawieniu wspominamy dwa razy. Najlepiej sami sprawdźcie w podsumowaniu tygodnia. Gotowi? Zatem startujemy!

>>> WALENTYNKI 2014: najpiękniejsze zagraniczne rockowe piosenki o miłości w jednym miejscu

#7 Natalia Szroeder nagrała singiel Nie Pytaj Jak >>> Nowy numer zaśpiewa podczas Young Stars Festival. Do Nie Pytaj Jak powstaje także teledysk.

#6 TATU w Soczi 2014 >>> Podczas transmisji z ceremonii otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi 2014 nie zobaczyliśmy TATU, ale wokalistki wystąpiły na otwarciu z Soczi 2014.

#5 Doda pobiła Agnieszkę Szulim >>> Doda pobiła Agnieszkę Szulim w łazience podczas gali Niegrzeczni 2014.

#4 Ile zarobią artyści występujący w Tańcu z Gwiazdami? >>> Dancing With The Stars: Ile zarobią Dawid Kwiatkowski, Natalia Siwiec i reszta ekipy? Sprawdź u nas!

#3 X Factor 4 wiemy kto wystąpi >>> ESKA.pl rozszyfrowała, kto wystąpi podczas nowej edycji muzycznego show. Szczegóły tylko u nas, poznajcie uczestników!

#2 Doda nagrała teledysk do High Life >>> Teledysk do High Life to w dużej mierze video z koncertu nagranego 28 listopada w Hali Stulecia we Wrocławiu.

#1 Slavic Girls Donatan i Cleo >>> Donatan i Cleo nagrali My Słowianie w wersji angielskiej.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na HIT WEEKEND w Radiu ESKA i na ESKA.pl w każdą sobotę i niedzielę od 10.00. Tam czeka na Ciebie nie tylko więcej hitów na czasie 2014, ale także konkursy i nagrody. Zresztą zobaczcie sami! >>

Donatan - Slavic Girls ft. CleoDoda - High Life:Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze