Hity TikToka 2020: Surf Mesa z wakacyjnym teledyskiem! Poczujcie klimat Kalifornii

2020-05-25 15:11 RW
Hity TikToka 2020: Surf Mesa z wakacyjnym teledyskiem! Poczujcie klimat Kalifornii
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Hity TikToka 2020: Surf Mesa z wakacyjnym teledyskiem! Poczujcie klimat Kalifornii

ily (i love you baby), to kojący nerwy utwór, który często używany jest w filmikach użytkowników TikToka. Kompilację wideo, która tworzy wakacyjny teledysk zobaczycie już teraz - na ESKA.pl!

Hity TikToka 2020: w sieci pojawił się oficjalny teledysk do wielkiego hitu ily (i love you baby), za który w nowej wersji odpowiada Surf Mesa we współpracy z Emilee. Utwór ma już ponad 160 mln streamów na całym świecie, a na TikToku wyświetlono ją miliard razy! Co więcej piosenka ily (i love you baby) trafiła na 13. miejsce Global Shazam Chart i 15. Global Spotify. Jeśli kojarzycie melodię tego kawałka, to macie rację. Utwór jest coverem słynnego przeboju Can’t Take My Eyes Off You, który w oryginale wykonywał Frankie Valli, a w późniejszych latach swoje wersje przedstawiali liczni wykonawcy.

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Surf Mesa to 20-letni Powell Aguirre. ily jest pierwszym utworem artysty, który trafił do Top 10 Billboard’s Hot Dance/Electronic Songs Chart. Producent znalazł Emilee Flood na TikToku, postanowił połączyć jej marzycielski wokal z odpowiednią warstwą muzyczną. Tak powstał hit doceniony przez słuchaczy oraz media na całym świecie.

W tych ciężkich czasach, któż nie potrzebuje uroczego remiksu dance słynnego hitu Frankiego Valli? - piszą dziennikarze Billboardu, którzy zamieścili kawałek na liście "20. świetnych piosenek do odkrycia podczas kwarantanny".

Najnowsze