#HITY NA IMPREZĘ: Polskie przeboje na domówkę! [VIDEO]

2013-10-17 11:53

#HITY NA IMPREZĘ - tym razem zabieramy Was w podróż po polskich przebojach. Aplikujemy Wam przede wszystkim współczesne hity, które idealnie sprawdzą się na domówce.

#HITY NA IMPREZĘ, czyli najlepsze polskie przeboje już na ESKA.pl! W naszych cyklu #HITY NA IMPREZĘ były już dzikie brzmienia, czy też lata 90 i wiele, wiele innych gorących i rytmicznych brzmień. Tym razem postanowiliśmy postawić na rodzime dźwięki, a jest w czym wybierać.

Na początek serwujemy Dawida Kwiatkowskiego i jego przebój Biegnijmy. Nadal pozostając w klimatach tanecznych proponujemy Znak. Kojarzycie czyj to kawałek? Z pewnością! A jak nie to przypominamy, że to piosenka Ewy Farny. Zaraz po Ewie warto posłuchać Honey - Insomnia.

Natomiast po rytmicznych kawałkach proponujemy "zarzucić" coś dla zakochanych. Choćby nowy utwór Sylwii Grzeszczak - Księżniczka lub też Rafała Brzozowskiego i jego kawałek Za Mały Jest Świat.

>>> eskaGO zabierz muzykę na imprezę!

A jak jeszcze dawka muzy była za mała to my już informujemy co dzieje się w Radiu ESKA. W każdą sobotę od 20.00 do 24.00 na naszej antenie w ramach ESKA Live RMX mixuje dla Was DJ Puoteck.  Sprawdźcie sami!>>>

Sylwia Grzeszczak - KsiężniczkaHonorata Skarbek Honey - Insomnia
Ewa Farna - ZnakDawid Kwiatkowski - Biegnijmy
Rafal Brzozowski - Za Mały ŚwiatSET TIME:

Special mix 2013 Polskie nuty #3 [Summer Mix]


Najnowsze