#HITY NA IMPREZĘ ANDRZEJKOWĄ: największe przeboje na noc wróżb! [VIDEO]

2013-11-28 10:43

#HITY NA IMPREZĘ - tym razem w naszym cyklu odpowiadamy na pytanie, które zadaje sobie wielu planujących najbliższy sobotni wieczór: jaka muzyka na Andrzejki 2013? Czego warto posłuchać w noc pełną wróżb? Sprawdź pomysły na andrzejkową playlistę na ESKA.pl!

Andrzejki 2013 - bez czego nie mogą odbyć się tegoroczne Andrzejki? Codziennie ESKA.pl, jak i Radio ESKA serwują Wam najgorętsze #HITY NA IMPREZĘ. Na naszej liście muzycznej, która urozmaici każdą domówkę, nie może zabraknąć Miley Cyrus, czy też Katy Perry, której przystojniak w kawałku Last Friday Night (T.G.I.F.) dziękuje za najlepszą zabawę. My również mamy nadzieję, że wasze wróżbowe szaleństwa się udadzą! Potem możemy poszaleć razem z Jessie J, przy jej kawałku It's My Party.

Mało Wam pomysłów na party Andrzejkowe 2013? Klikajcie i słuchajcie naszych propozycji na ESKA.pl. Macie swoje muzyczne przeboje, które po prostu MUSICIE usłyszeć podczas andrzejkowej imprezy? Podzielcie się z nimi na naszym Eskowym czacie.

>>> eskaGO - słuchajcie muzy non-stop w Andrzejki! Znajdźcie swoje ulubione klimaty!

Wciąż mało muzy? W każdą sobotę od 20.00 do 24.00 na naszej antenie w ramach ESKA Live RMX mixuje dla Was DJ Puoteck!

Miley Cyrus - We Can't StopKaty Perry - Last Friday Night (T.G.I.F.)Jessie J - It's My PartyRobin Thicke - Blurred Lines ft. T.I., PharrellEminem - Berzerk=== BONUS ===


SETLISTA NA IMPREZĘ
 

Najnowsze