#HITY NA IMPREZĘ: 10 kanałów muzycznych, które rozkręcą każdą imprezę!

2013-09-26 10:00

Szukasz muzyki na swoją imprezę? Wypróbuj 10 gotowych kanałów muzycznych - w tym kilka tylko z teledyskami - które rozruszają każdego!

#HITY NA IMPREZĘ to cykl, w ramach którego co czwartek rano serwujemy propozycje playlisty na imprezę. Dziś mamy dla Was gotowe kanały muzyczne i video, które zajmą się muzyką na Wasze party, a Wam zostanie już tylko bawić się do białego rana!

Możliwość słuchania bez końca muzyki w wybranym klimacie zapewnia Wam eskaGO. Jeszcze nie próbowaliście? Wybieranie hitów na imprezę to doskonała okazja, by poznać bliżej platformę eskaGO oraz jej możliwości!

>>> eskaGO - pobierz na swój teledon z Androidem

W eskaGO wybraliśmy dla Was 10 muzycznych kanałów imprezowych: od poświęconych tylko muzyce dance, przez najnowsze hity, po sety najpopularniejszego DJ'a świata Davida Guetty! Nie zabrakło też muzyki w stylu love... :) Piosenki i teledyski, które serwuje eskaGO to m.in. takie hity, jak Don't Stop The Music Rihanny, Work Bitch Britney Spears, Play Hard Guetty i Akona czy W Stronę Słońca Ewelny Lisowskiej. Zresztą wypróbujcie sami nasze imprezowe propozycje na eskaGO:


Wciąż mało? Spokojnie :), imprezy z Radiem ESKA i ESKA.pl nie mają końca. W każdą sobotę od 20.00 do 24.00 na naszej antenie w ramach ESKA Live RMX mixuje dla Was DJ Puoteck. Po północy pałeczkę przejmuje David Guetta. 

Najnowsze