Hity na czasie 2013: TOP3 Global Listy z 21 lipca 2013 roku na ESKA.pl! Kto na szycie notowania? [VIDEO]

2013-07-21 22:00

Kolejne notowanie Global Listy za nami. Jaki kawałek może pochwalić się tytułem najlepszego 21 lipca 2013 roku? Zobacz pierwszą trójkę hitów na czasie 2013 Global Listy już teraz na ESKA.pl i baw się razem z nami!

Na samym szczycie Global Listy z 21 lipca same hity na czasie 2013. Numer jeden notowania to Blurred Lines - Robina Thicke ft. T.I & Pharrella. Przebój już od kilku tygodni nie schodzi z pudła podium i co więcej, wcale nie zapowiada się, że zamierza je wkrótce opuszczać. Autor hitu ma już jednak pomysł na swój kolejny globalny przebój. Jaki? O tym przeczytacie klikając link z artykułem poniżej.

>>> Nowy teledysk Robina Thicke a w nim ... Barack Obama? Czy prezydent USA zastąpi nagie modelki? [VIDEO]

W Global Liście bezsprzecznie króluje Pharrell Williams, którego poza Blurred Lines możemy usłyszeć też w notowanym na drugiej pozycji Get Lucky od Daft Punk. Ostatni na podium są Macklemore i Ryan Lewis w towarzystwie Raya Daltona z ich Can't Hold Us.

Kto będzie królował w GL w ostatnim lipcowym notowaniu? O tym przekonamy się już 28 lipca 2013 roku. Startujemy od 17.00 na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl. Do usłyszenia i kliknięcia ;).


Zobacz Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I., Pharell!
Zobacz Get Lucky - Daft Punk ft. Pharrell Williams!
Zobacz Can't Hold Us - Macklemore & Ryan Lewis ft. Ray Dalton!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze