Hity Miley Cyrus na przestrzeni lat - akustyczny mix hitem YouTube! Posłuchaj, jak się zmieniała [VIDEO]

2014-06-01 18:13

Największe hity Miley Cyrus w jednym nagraniu. Dlaczego nie! Największe przeboje Miley Cyrus akustycznie w jednym nagraniu? Jeszcze lepiej! Mamy dla Was nowy hit YouTube ze Stanów, czyli filmik przedstawiający ewolucję piosenek Miley Cyrus na przestrzeni kilku lat jej kariery: od Hanny Montany do kontrowersyjnej pop divy!

Macie ochotę posłuchać największych hitów Miley Cyrus? Zapraszamy na ESKA.pl, gdzie czeka na Was filmik z przebojami Miley Cyrus skumulowanymi w jednym nagraniu. Wszystko to za sprawą chłopaków z SuperFruit znanych także z grupy Pentatonix nagrywającej własne wersje popularnych kawałków bez użycia instrumentów.

SuperFruit pod koniec maja 2014 roku podbijają YouTube nagraniem przedstawiającym muzyczną ewolucję Miley Cyrus. Możemy przypomnieć sobie, jak piosenkarka śpiewała jako słodka Hanna Montana, zbuntowana nastolatka po znaną nam dziś kontrowersyjną pop divę.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014. Gdzie i kiedy zagrają?

Całość to 11 numerów Miley Cyrus. A jaki jest Wasz ulubiony utwór wokalistki? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach poniżej a nam nie pozostaje nic innego jak tylko zaprosić Was do słuchania i oglądania.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze