Hity lipca 2020 - Taco i Billie Eilish w jednym miksie. Który z nich lubicie najbardziej?

2020-08-03 12:37
Sandra Rugała
Autor: YouTube/Sandra Rugała

Pierwszy miesiąc wakacji już za nami. Jak wiadomo, nie ma udanego wypoczynku bez dobrej muzyki od ulubionych gwiazd. W lipcu 2020 swoje premiery miało wiele kawałków od topowych przedstawicieli sceny muzycznej nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Nowa Billie Eilish, niespodzianka od Taco Hemingwaya i wiele, wiele innych projektów. Sandra Rugała zebrała je w jeden utwór. Wyjątkowego coveru posłuchacie na ESKA.pl.

Hity lipca 2020 - Billie Eilish, Taco Hemingway, Taylor Swift to zaledwie kilka z całego grona gwiazd, które zaprezentowały swoje nowości muzyczne w ostatnich tygodniach. Mimo panującej na świecie pandemii koronawirusa i odwołaniu większości zaplanowanych imprez masowych, artyści muzyczni nie przestają myśleć o swoich fanach i z radością dzielą się efektami pracy w studiu nagraniowym. Znana między innymi z programu Idol czy Domowego Grania na ESKA.pl wokalistka Sandra Rugała po raz kolejny stworzyła miks najpopularniejszych numerów muzycznych poprzedniego miesiąca. Tym razem naprawdę miała w czym przebierać!

Wakacje to czas, kiedy wiele gwiazd muzyki decyduje się na wypuszczenie nowych kawałków, które mają uprzyjemnić ich wielbicielom czas wypoczynku. W lipcu 2020 roku nie brakowało niespodzianek zarówno od polskich, jak i zagranicznych wykonawców. Taco Hemingway wydał niespodziewanie dwa numery, które zapowiadają jego albumy Jarmark i Europa, a Taylor Swift poinformowała o premierze krążka folklore na dzień przed. Do gry powróciła też Billie Eilish. Przypomnijcie sobie najciekawsze momenty muzyczne lipca.

Domowe Granie: Sandra Rugała z koncertem na ESKA.pl! Zaśpiewała wielkie hity!

Hity lipca 2020 - Billie, Taco i inni

Sandra Rugała powróciła z kolejnym miksem muzycznym. Wokalistka, która za pośrednictwem YouTube'a dzieli się swoim talentem muzycznym regularnie zamieszcza na kanale podsumowania miesiąca. Lipcowa odsłona jej cyklu jest wypełniona samymi hitami. Trzeba przyznać, że poprzedni miesiąc obfitował w wielkie premiery muzyczne. Posłuchajcie, jak Sandra poradziła sobie z nowymi utworami od Taco, Billie czy Darii Zawiałow, Króla i IGO.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze