HITY LATA 2021: A7S poprawia nastrój piosenką Nirvana! [WIDEO]

HITY LATA 2021: A7S poprawia nastrój piosenką Nirvana! [WIDEO]
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy HITY LATA 2021: A7S poprawia nastrój piosenką Nirvana! [WIDEO]

Nowa piosenka A7S, to następca takich hitów, jak Breaking Me, Your Love oraz Why Do You Lie To Me. Jak brzmi utwór Nirvana? O czym opowiada przekonajcie się sprawdzając i słuchając już teraz.

HITY LATA 2021: A7S sam zaśpiewał w tym chwytliwym, dance-popowym kawałku, który ma wszelkie atuty, by stać się jego kolejnym wielkim przebojem.  A7S to wokalista, autor piosenek oraz producent, który odpowiadał za brzmienie hitu Why Do You Lie To Me, w którym gościnnie pojawiał się zdobywca Grammy, raper Lil Baby, a także pracował z ATB przy nowej wersji szlagieru z Ibizy, Your Love (9pm). 

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!

HITY LATA 2021: A7S - piosenka Nirvana

Chcę, by ludzie zastanowili się, co dla nich jest nirwaną, rajem. Może to być osoba, miejsce, rzecz. Tekst i klimat piosenki są melancholijne, więc sprawdza się zarówno kiedy jesteśmy smutni, jak i kiedy jesteśmy szczęśliwi. Ten numer nie wymaga szczególnych okoliczności. Nadaję się, gdy masz zły dzień i potrzebujesz otuchy. Pasuje też, kiedy świetnie się bawisz, imprezując z przyjaciółmi. Moim zdaniem Nirvana ma dwa oblicza - powiedział A7S.

AS7 - kim jest?

Naprawdę nazywa się Alexander Tidebrink. Dorastał w szwedzkim miasteczku Ulricehamn, gdzie uczył się komponować na gitarze i pianinie. Z czasem stał się wziętym twórcą, który pisze, śpiewa i wykonuje piosenki z wieloma innymi artystami. Szybko trafił też na szczyty list przebojów chociażby w Niemczech, Chinach czy oczywiście w ojczystej Szwecji. Dziś A7S ma ponad 2 miliardy streamów, w tym 226 milionów osłuchów piosenki Your Love (9pm). Może też poszczycić się też nominacją do Grammy za hit Breaking Me z udziałem Topica. Nirvana to pierwszy singiel A7S bez gościnnego udziału innego artysty, co należy odczytywać jako zwiastun nachodzących muzycznych poczynań Szweda

Najnowsze