Hity lata 2020 w jednym imprezowym miksie. Ten numer przyda się każdemu!

2020-08-15 11:32
Hity lata 2020 w jednym imprezowym miksie
Autor: Screen z YouTube/Dj Earworm Hity lata 2020 w jednym imprezowym miksie

Dua Lipa, Harry Styles, Ariana Grande i inne wielkie gwiazdy, a także ich prawdziwe hity! To wszystko znalazło się w prawdziwym, a w dodatku bardzo imprezowym jednym miksie. Koniecznie musicie tego posłuchać - to dopiero prawdziwy hit tegorocznego lata!

Tegoroczne lato jest nie tylko bardzo gorące, ale również mocno muzyczne! W ciągu wakacji 2020 miały miejsce co chwilę premiery piosenek, które w szybkim tempie zyskiwały popularność oraz miano prawdziwego hitu. Hity lata 2020 nie tylko rozgrzewają atmosferę, ale również dodają prawdziwej energii oraz mogą zdecydowanie poprawić humor niejednej osobie. Na początku sierpnia rozpoczął się nasz coroczny plebiscyt na ESKA.pl, w którym to właśnie Wy możecie wybrać najgorętszy kawałek tegorocznych wakacji. Co ciekawe, plebiscyt ESKA.pl - na hit lata organizujemy już od 2012/2013 roku! Obecnie w muzycznym gronie hitów lata 2020, nie mogło oczywiście zabraknąć nowej wersji kultowego Alane czy też Lovefool grupy twocolors. Jeśli jesteście fanami TikToka, możecie również oddać swój głos na taneczny numer Savage Love lub Conkarah & Shaggy – Banana.

Niedawno w sieci miała miejsce premiera najnowszego miksu wakacyjnych hitów 2020. W summermash'u możecie usłyszeć kawałki takie jak: BENEE feat. Gus Dapperton - Supalonely, BLACKPINK - How You Like That, Dua Lipa - Break My Heart, Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me, a także wiele innych muzycznych perełek, które pojawiły się tegorocznym latem! Możecie go posłuchać w dalszej części artykułu, na pewno Wam się spodoba!

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Hity lata 2020

Lato 2020 jest obfite, jeśli chodzi o muzyczne nowości. Który z wakacyjnych hitów jest najgorętszy? Głosowanie na hit lata 2020 na ESKA.pl trwa! Zdecyduj już teraz, który kawałek stanie się hymnem tegorocznych wakacji! Zagłosować na swój ulubiony kawałek możecie już teraz na ESKA.pl. a poniżej możecie posłuchać wszystkich gorących hitów w jednym miksie - to dopiero coś!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze