Hity Lata 2018 - Alvaro Soler w wyjątkowej wersji La Cintura! Tego jeszcze nie było!

2018-05-07 15:51
Hity Lata 2018 - Alvaro Soler w wyjątkowej wersji La Cintura! Tego jeszcze nie było!
Autor: fot. youtube.com/Alvaro Soler screen z filmu na youtube Alvaro Soler - La Cintura (Acoustic)

Alvaro Soler znalazł czas i nagrał La Cintura w wersji akustycznej. Posłuchajcie już teraz!

Nowości Muzyczne 2018 zalewają polski i światowy rynek muzyczny. Najnowsze i najgorętsze muzyczne wydania prezentujemy wam w piątek w ramach New Music Friday w Radiu ESKA. Jedną z kwietniowych premier był utwór La Cintura, pod którym podpisuje się Alvaro Soler. Hiszpański wokalista świetnie radzi sobie na listach hitów, więc postanowił stworzyć akustyczną wersję swojego utworu.

Alvaro Soler - piosenka La Cintura akustycznie

Jeden z największych potencjalnych hitów lata 2018, La Cintura Alvaro Solera, doczekał się akustycznej wersji. Przypominamy, że tytuł oznacza biodra. Z reguły nie zwracamy większej uwagi na tę część ciała, tymczasem dla Hiszpanów zgrabne poruszanie biodrami to wręcz część kultury.

Alvaro Soler postanowił odnieść się do swojej niezdarności i za pomocą "La Cintura" próbuje pokonać obawy przed prezentowaniem swojego tańca całemu światu. Jak wypada akustyczna wersja wielkiego przeboju? Polecamy przekonać się osobiście.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze