Hity jesieni 2018 w jednej piosence! To połączenie zwali was z nóg!

2018-10-15 14:16
Hity jesieni 2018
Autor: YouTube / Smolasty, DJ Snake, ImagineDragons, Calvin Harris

Jak brzmią wszystkie hity jesieni 2018, gdy połączymy je w jeden? Posłuchajcie niezwykłego 'utworu' na ESKA.pl! 

Jesień nadeszła i możemy poczuć ją w powietrzu. Chociaż słońce jeszcze króluje na naszym niebie, to chłodne poranki i wieczory przypominają nam, że zima tuż tuż. Wtedy to pozostaje odpalić gorące, świeże hity, które swoim ciepłem podniosą temperaturę w każdym pomieszczeniu. Jedna z youtuberek postanowiła zebrać je wszystkie w jeden mix! 

Hity jesieni w jednej piosence! 

Wszystkie piosenki zmiksowała w jednej piosence youtuberka  - Sandra Rugała. Wokalistka o wyjątkowym głosie, mimo że dużo pracuje ze swoim zespołem, ciągle ma czas dla swoich fanów w internecie. Specjalnie dla nich przygotowała wszystkie hity jesieni w jednej piosence! W 'utworze' usłyszeć możemy największe muzyczne perełki trzeciej pory roku. Woklasitka zgrabnie wplotła w całość również swój utwór. 

Jakie hity wybrała Sandra Rugała? 

Ta jesień obfituje w świetne utwory. Sandra nie miała łatwego zadania, wybierając te, które chciała umieścić w jednym utworze. Do jej kompozycji trafiły między innymi: Zero - Imagine Dragons, Do Końca - Smolastego, Promises - Calvina Harrisa i Sama Smitha czy Let You Love Me - Rity Ory. Jesteście ciekawi, co jeszcze wybrała? Całej piosenki posłuchać możecie poniżej:

Najnowsze