Gromee tchnął drugie życie w Blurry Eyes. Michael Patrick Kelly zachwycony!

2022-03-29 14:30
Gromee tchnął drugie życie w Blurry Eyes. Michael Patrick Kelly zachwycony!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Gromee tchnął drugie życie w Blurry Eyes. Michael Patrick Kelly zachwycony!

Blurry Eyes to trzeci singiel Michaela Patricka Kelly’ego z albumu B·O·A·T·S (Based On A True Story). Polski DJ i producent Gromee postawił sobie za cel przyciągnięcie uwagi jeszcze szerszej publiczności i podbicie serc fanów EDM z całego świata za pomocą remiksu tej wyjątkowej ballady.

Hity 2022: Minęło zaledwie kilka miesięcy od premiery albumowej wersji Blurry Eyes, a utwór zgromadził już ponad 14 milionów streamów i ponad 2,5 miliona wyświetleń na YouTube, zajął drugie miejsce na niemieckich i szwajcarskich listach przebojów oraz zachwycił ponad 2 miliony miesięcznych słuchaczy na Spotify. Teraz utwór Michaela Patricka Kelly'ego otrzymał drugie życie, a to wszystko za sprawą remixu, pod którym podpisuje się Gromee. Andrzej Gromala, który może pochwalić się 10 platynowymi singlami, ponad 76 milionami streamów na Spotify i ponad 166 milionami wyświetleń na YouTube. Jest znany ze współprac z wschodzącymi międzynarodowymi artystami, z którymi tworzy ogromne hity radiowe zgodne z aktualnymi trendami. Był headlinerem prestiżowych festiwali EDM i dzielił scenę między innymi z Mariah Carey, Stevem Aokim, Stingiem czy Eltonem Johnem. Jest pomysłodawcą Orchestronu, popularnej serii koncertów ze stuosobową orkiestrą, która poddaje elektroniczne i taneczne klasyki zupełnie nowej aranżacji.

Michael Patrick Kelly dla Radia ESKA - o płycie, emocjach i tajemnicy

Gromee - remix piosenki Blurry Eyes

Rozpoczynający się głosem Michaela Patricka Kelly'ego do melodyjnego intro na e-gitarze, nowy remiks zawiera narastający stopniowo, klaszczący rytm kończący się chwytliwym refrenem, z którego bucha energia. Wraz ze zmianą tempa i intensywności, brzmienie, które nadał Gromee doskonale oddaje emocjonalny wir oryginalnego utworu, który mówi o przytłoczeniu, poczuciu bycia niekochanym, niechcianym i niewystarczającym, jednak z hasłem Nie mów, że nie jesteś wystarczająco silny. Pozwól mi kochać cię takim, jakim jesteś, utwór staje się podnoszącym na duchu hymnem.

GROMEE - kim jest? Żona, wzrost, wiek, dziecko, koncerty, biografia, płyta, hity, ciekawostki

Blurry Eyes (Gromee Remix) przekształca to, co brzmi niczym ścieżka dźwiękowa z filmu, w taneczny hymn, który ma szansę podbić parkiety na całym świecie. Sam Michael Patrick Kelly jest zachwycony remixem, co wyraził w swoim mediach społecznościowych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze