Hity 2020: Jonas Brothers, LUM!X i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2020-01-17 17:05 RW
Hity 2020 Jonas Brothers, LUM!X i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art Hity 2020 Jonas Brothers, LUM!X i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA 17 stycznia, to kolejna porcja najgorętszych kawałków, o których już wkrótce może być bardzo głośno. Premierowo na naszej antenie usłyszeliście singiel zespołu Jonas Brothers, a także nową wersję kultowego hitu The Passengers. Co nowego w świecie muzyki? Przekonajcie się sprawdzając listę nowości - na ESKA.pl

Hity 2020: nowości, które pojawiły się na rynku 17 stycznia wkrótce namieszają na rynku muzycznym. Śmiało możemy stwierdzić, że trzeci piątek roku to dzień pełny niespodzianek. Eminem bez wcześniejszej zapowiedzi opublikował album zatytułowany Music To Be Murdered By. Szczególnie warto zwrócić uwagę na single, w których pojawiają się wyjątkowi goście. Mowa o numerze Leaving Heaven ze Skylar Grey oraz Those Kinda Nights, w którym usłyszymy Eda Sheerana. 17 stycznia 2020, to również wyczekiwany dzień przez wszystkich fanów polskiego hip-hopu. Tego dnia swój debiutancki album wydał Michał Matczak, znany jako Mata! W dniu premiery całego krążka pojawił się teledysk do tytułowego singla, 100 dni do matury. W klipie artysta zdradza wiele ciekawych tajemnic ze swojego życia. 

New Music Friday 17.01.2020 - premiery

W Radiu ESKA dbamy o to byście jako pierwsi poznawali najnowsze hity polskich i zagranicznych artystów. W każdy piątek, czyli w dniu światowych premier, od samego rana gramy wam najgorętsze kawałki. 17 stycznia 2020 na naszej antenie usłyszeliście nowy numer od rodzinnego zespołu Jonas Brothers. To pierwszy premierowy materiał od wydania albumu Happiness Begins, który zadebiutował na szczycie Billboard Top 200 i zdobył status platyny w Stanach. Z nową piosenką powrócił również LUM!X. Dokładniej jest to nowa wersja hitu The Passenger z 1977, pod którym podpisuje się Iggy Pop. 

  • LUM!X x MOKABY & D.T.E x Gabry Ponte – The Passenger (LaLaLa): Ciekawostką jest to, że jest to pierwszy remake The Passenger zaakceptowany przez Iggy Popa.
  • Jonas Brothers - What A Man Gotta Do: to pełen energii kawałek, w którym gitara akustyczna i perkusja zapewniają groove oraz mnóstwo energii. Od singla nie sposób się uwolnić! What a man gotta do to be totally locked up by you? – pytają wokaliści w hooku. Klip do kawałka wyreżyserował Joseph Kahn. Jonas Brothers zaprosili do wideo swoje ukochane, a w teledysku możemy podziwiać nawiązania do takich filmowych klasyków jak: Grease, Nie mów nic czy Ryzykowny interes.
  • Mike Williams - Make You Mine
  • Siles - ASP
  • Shakira feat. Anuel AA - Me Gusta
Najnowsze