HITY 2019: R3hab - piosenka Around The World (La La La) w nowej wersji! [AUDIO]

2019-04-10 14:11
R3HAB - piosenka Around The World (La La La) w nowej wersji! [AUDIO]
Autor: Jochem Schuiling R3HAB - piosenka Around The World (La La La) w nowej wersji! [AUDIO]

Around The World (La La La) to hit wiosny 2019? Nowa wersja, za którą odpowiada holenderski producent znany jako R3hab, jest już hitem na antenie Radia ESKA. Pozytywnie na kultowy utwór w świeżej odsłonie zareagowali również internauci! Przeczytajcie więcej o kawałku na ESKA.pl

R3HAB zdążył już udowodnić, że jest mistrzem nagrywania nowych, zaskakujących wersji ikonicznych evergreenów. Tym razem nie mogło być inaczej! Dzięki połączeniu sił z A Touch of Class powstał znakomity cover przeboju ATC, który prawie 20 lat temu podbił listy przebojów, również w Polsce. 

Na przestrzeni ostatnich siedmiu lat holendersko-marokański DJ Fadil El Ghoul, znany szerzej jako R3HAB, dał się poznać jako czołowy producent współczesnej muzyki elektronicznej. Okrzyknięty m.in. przez Billboard i Forbes przyszłością swojego rzemiosła podbił kluby całego świata, bez formalnego wsparcia wytwórni płytowej. W 2017 roku R3HAB wydał niezależnie album Trouble, który uzyskał ponad pół miliarda streamów globalnie i scementował status R3HAB jako gwiazdy swojego gatunku.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

R3hab - nowa wersja Around The World

All Around the World otwierają te same, chwytliwe dźwięki i niezapomniane wokale, w które R3HAB wplata charakterystyczny house’owo-funkowy instrumental. To bez wątpienia przepis na radiowy i klubowy przebój 2019 roku. Najnowszy singiel to kolejny, pewny hit po duecie z Iconą Pop (This Is How We Party) oraz po mocno hip-hopowym singlu BAD!

W 2018 roku R3HAB zajął zaszczytne 12. miejsce rankingu DJ Mag’s Top 100, podbijając listy przebojów singlami Lullaby i Hold On Tight. Następca Trouble, album The Wave, ukazał bardziej różnorodne, emocjonalne oblicze artysty i uzyskał niezwykłą liczbę 200 milionów streamów, torując R3HAB drogę do wyprzedanej w całości trasie po Ameryce Północnej.

Najnowsze