Hity 2018 - nowa wersja przeboju ATC powala! Śpiewa ją Melanie C! [VIDEO]

2018-09-14 14:48
Hity 2018 - nowa wersja przeboju ATC powala! Śpiewa ją Melanie C! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/Alex Christensen (screen)

Znacie Around The World? Jeden z najpopularniejszych hitów lat 90. doczekał się wyjątkowej wersji! Dlaczego jest wyjątkowa? Przekonajcie się sami na ESKA.pl

Alex Christensen & The Berlin Orchestra zaprosili Melanie C do nagrania nowej, symfonicznej wersji wielkiego hitu lat 90. - Around The World grupy ATC. Efekt z pewnością zaskoczy wszystkich! Podobne brzmienia usłyszycie podczas wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Gromee Orcheston 2018. Jeden z najpopularniejszych producentów zorganizował koncert, jakiego jeszcze w Polsce nie było!

Gromee Orcheston 2018: BILETY, MIEJSCE, DATA, GOŚCIE

Piosenka ATC - nowa wersja

Kiedy Alex Christensen wydał w 2017 roku swoje najambitniejsze i najbardziej wyjątkowe przedsięwzięcie w swojej dotychczasowej karierze - Classical 90s Hits - z pewnością czuł niemałą presję ze strony kolegów po fachu, fanów czy dziennikarzy. Pochodzący z Hamburga DJ postanowił bowiem spojrzeć na doskonale znane wszystkim utwory w niespodziewanym ujęciu - w interpretacji 49-osobowej orkiestry.

Dzisiaj Alex Chistensen odsłania kolejną zapowiedź kontynuacji albumu z największymi hitami lat 90. w symfonicznym wydaniu. Po Blue z gościnnym udziałem Bars & Melody czas na wielki przebój All Around The World grupy ATC! Tym razem DJ i producent zaprosił do współpracy Melanie C. Efekty tej przebojowej współpracy poniżej - zapraszamy do słuchania!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze