Hity 2017: Max Farenthide & Hubertuse porywają do tańca! Piosenka Be With U

2017-01-12 17:34
Hity 2017: Max Farenthide & Hubertuse porywają do tańca piosenką Be With U
Autor: fot. mat. prasowe Max Farenthide & Hubertuse - Be With U

Max Farenthide powraca z nowym kawałkiem! Be With You to piosenka, którą stworzył razem z Hubertusem! Posłuchajcie utworu i zobaczcie teledysk na ESKA.pl!

Hity 2017: Max Farenthide i DJ Hubertuse to tak naprawdę dwóch przyjaciół kochających muzykę i dobre brzmienie. Jakiś czas temu dali się poznać szerszej publiczności jako Disco Superstars odkurzając nieśmiertelny wielki hit Slice me nice, który zdobył dużą rzeszę fanów i pojawił się na listach przebojów wielu rozgłośni radiowych, zdobywając przy tym wysokie pozycje. Teraz porywają do tańca prezentując hit Be With U!

Max Farenthide & Hubertuse - piosenka Be With U

Max Farenthide & Hubertuse do dzisiaj ściśle współpracują z niemiecką formacją Twoloud osiągając sukcesy na arenie międzynarodowej. Utwory Bounce Inc są supportowane przez największe gwiazdy muzyki elektronicznej, można tutaj wymienić choćby Dj Tiesto, Hardwell, Dimitry Vegas and Like Mike i wielu innych. W międzyczasie narodził się pomysł powrotu do pierwotnej nazwy. i spróbowania swoich sił w bardziej wokalnych i stonowanych brzmieniach. Utwór Be With U został stworzony z myślą o tańcu co widać bardzo wyraźnie w teledysku. Na ten parkietowy hit możecie głosować w Gorącej 20 Radia ESKA.

 

Max Farenthide i Hurbetuse z sukcesem tworzyli projekt Disco Superstars, a następnym krokiem był plan zdobycia światowego rynku, przez co powstał nowy projekt Bounce Inc, który przez 3 lata zyskał duży szacunek na zachodniej scenie, co zaowocowało współpracą z australijską formacją Bomb's Away, z którą znaleźli się na prestiżowej liście Aria Charts!

(informacja prasowa MyMusic) 

 

Najnowsze