Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowym klimacie [VIDEO]

2015-01-30 11:52
hity 2015 śpiewać każdy może
Autor: fot. YouTube hity 2015 śpiewać każdy może

Najlepsze hity 2015 Radia ESKA i ESKA.pl mamy dla Was na stronie nie tylko w oryginale, ale i w nowych wersjach. Pierwsze przeboje 2015 prezentujemy w odsłonie talentów z YouTube. Czy covery hitów na czasie mogą z nimi konkurować? Odpalcie piosenki i porównujcie już teraz!

Najlepsze hity 2015 Radia ESKA na ESKA.pl przedstawiamy w wyjątkowym TOP 5. Pod lupę bierzemy pierwsze przeboje 2015, czyli kandydatów na hity na czasie ze stycznia. Nowe hity 2015 zestawiamy z ich wersjami od śpiewających YouTuberów. Na lewo znajdziecie odtwarzacz z coverem piosenki, z kolei po prawej stronie czeka na Was oryginalny hit. COVER vs HIT - to bitwa, którą musicie rozstrzygnąć także po każdym odsłuchu w specjalnych sondach pod playerami. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić Was do słuchania hitów 2015 i porównywania ich z coverowymi odsłonami. Nas zżera już ciekawość, co okaże się lepsze: hity na czasie w wersjach studyjnych a może ich interpretacje od talentów z sieci...?

1. Love Me Like You - Ellie Goulding

2. Uptown Funk - Mark Ronson ft. Bruno Mars

3. Elastic Heart - Sia

4. Only One - Kanye West ft. Paul McCartney

5. Riotka - Doda

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze