HIT LATA 2017 - Robin Schulz & James Blunt mają gorący hit! [VIDEO]

2017-05-24 15:56
HIT LATA 2017 - Robin Schulz & James Blunt mają gorący hit! [VIDEO]
Autor: fot. okładka singla Robin Schulz - OK Robin Schulz & James Blunt - OK: oficjalna okładka singla

Robin Schulz i James Blunt podbiją listy przebojów tego lata? OK - to ich wspólne nagranie, które z teledyskiem - poznacie na ESKA.pl!

Robin Schulz - nowa piosenka niemieckiego producenta to hit lata 2017? Wszystko zależy od Was! Didżej, który ma na koncie współpracę i ogromne sukcesy z takimi artystami jak: Jasmine Thompson, Akon, Richard Judge czy Francesco Yates, tym razem zaprosił do współpracy gwiazdę brytyjskiego rynku muzycznego, Jamesa Blunta! Wspólnie stworzyli pozytywnie nastrajający kawałek, mający na celu przekonanie słuchacza, że w życiu nie można się przejmować i brać wszystkiego do siebie.

Hity lata 2017 - nowa piosenka Robina Schulza

Niemiecki producent podbijał ostatnio listy przebojów kawałkiem pt. Shed A Light, nagranym z Davidem Guettą i Cheat Codes. Teraz artysta wraca z kolejnym megahitem. Oficjalnie singiel pt. OK zapowiada album zatytułowany Uncovered, którego premiera 8 września 2017. 

Zobaczcie teledysk do utworu: Robin Schulz feat. James Blunt - OK

 

Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

Autor: brak danych

Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! Amerykański wokalista, który współpracował z najbardziej znanymi wykonawcami, wystąpi już 17 czerwca na naszej gali w Szczecinie.

Robin Schulz nowa piosenka 2017 - OK

Robin Schulz feat. James Blunt - OK to gorący hit na antenie RADIA ESKA. Nagranie premierowo usłyszeliście w Global Liście w Esce. Czy będzie hitem? O tym zdecydujecie głosując w ramach Gorącej 20. Puoteck, codziennie w programie Muzyką Się Żyje, prezentuje Wam trzy hity, na które oddaliście najwięcej głosów. Słuchajcie od godziny 18.00 i nie przegapcie! Gorąca 20 ZAGŁOSUJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze