HIT LATA 2017 - Calvin Harris: płyta Funk Wav Bounces Vol. 1 będzie rewelacją?!

2017-05-10 17:39
HIT LATA 2017- Calvin Harris: płyta Funk Wav Bounces Vol. 1 będzie rewelacją?!
Autor: fot. okładka płyty Calvina Harrisa HIT LATA 2017- Calvin Harris płyta Funk Wav Bounces Vol. 1

Nowa płyta Calvina Harrisa gotowa! Kiedy premiera i którzy artyści pojawią się na płycie? Wszystkie szczegóły o Funk Wav Bounces Vol. 1 poznacie na ESKA.pl!

Hit Lata 2017 będzie miał Calvin HarrisNowa płyta Funk Wav Bounces Vol. 1 zawiera piosenki, które szkocki producent nagrał z największymi gwiazdami muzyki! Wśród nich Katy Perry, Ariana Grande, Nicki Minaj czy Snoop Dogg! Kiedy piąta płyta w karierze Harrisa? Oficjalnie album w sprzedaży pojawi się 30 czerwca 2017, a zapowiadał go singiel Heatstroke i znakomicie przyjęty megahit Slide! Przed nami gorące muzyczne lato!

Calvin Harris - piosenki, nowa płyta

Nowa płyta Calvina Harrisa nosi tytuł Funk Wav Bounces Vol. 1. Pierwsze single i sama nazwa krążka dają poczucie, że producent odszedł od typowych dla siebie brzmień i postanowił nagrywać w oldschoolowym klimacie. Zresztą jakiś czas temu na Twitterze napisał, iż będzie to najlepszy materiał, jaki kiedykolwiek udało mu się zrobić.

Czego jeszcze można się spodziewać po tytule krążka? Otóż tego, że będą kolejne części wydawnictwa! Kto wie być może Vol. 2 jest już gotowe. Na razie skupiamy się na pierwszej części, bo na niej gościnnie pojawili się, uwaga: Katy Perry, Ariana Grande, Snoop Dogg, Nicki Minaj, Pharrell Williams, Frank Ocean, Travis Scott, Kehlani, Future, Big Sean, John Legend, Khalid, Migos, Schoolboy Q, Young Thug, D.R.A.M., Lil Yachty, Jessie Reyez i PartyNextDoor. 

Calvin Harris poinformował o nowej płycie 9 maja 2017 (wieczorem czasu polskiego), a w tym samym czasie pojawiła się jej oficjalna zapowiedź. Posłuchajcie:

 

Wiele osób już w 2016 roku twierdziło, że Calvin Harris szykuje nowy album. Jego oficjalną zapowiedzią miał być singiel My Way, który stał się hitem na całym świecie - docierając m.in. na miejsce 4. w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii czy 1. miejsce na liście sprzedaży w Polsce! Czekacie na piąty album Harrisa? :)

 

 

Najnowsze