Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl: oto zwycięzca! Dziarmagowska, Szpak a może 1D?

2015-07-20 18:21
Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl - zwycięzca już znany
Autor: fot. Bulls/ESKA.pl Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl - zwycięzca już znany

Znamy zwycięzcę plebiscytu Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, kto wygrał w finałowym głosowaniu i może pochwalić się tytułem Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Agata Dziarmagowska, Michał Szpak a może to One Direction nagrali piosenkę idealną Waszym zdaniem na wakacje? Laureat jest tylko jeden!

Głosowanie na Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl dobiegło końca 19 lipca. Po podliczeniu wszystkich głosów pora na wyniki naszego plebiscytu Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Po kilkunastu dniach finałowego głosowania, w którym o tytuł walczyło 12 piosenek idealnych na lato z poprzednich, wstępnych rankingów, wyłoniliście najlepsze przeboje wakacji 2015. Niekwestionowanym numerem jeden jest utwór Jesteś bohaterem Michała Szpaka. Odwiedzający naszą stronę oddali w sumie 50,79% wszystkich głosów właśnie na tę propozycję.

Mamy więc przyjemność ogłosić,
że Hitem lata 2015 czytelników ESKA.pl jest Jesteś bohaterem Michała Szpaka!

Hit lata 2015 - podium

Gratulację należą się także Agacie Dziarmagowskiej i One Direction. Piosenka o tytule President zajęła 2. miejsce w naszej zabawie z 30,28% wszystkich głosów. Tuż za President No Control od 1D z 11,23% klików. Warto zaznaczyć, że nie jest to oficjalny kawałek singlowy boysbandu, przez co sukces piosenki wydaje się być jeszcze bardziej znaczący.

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl - wyniki głosowania
Autor: fot. screen z ESKA.pl Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl - wyniki głosowania


>> Przystanek Woodstock 2015: bilety. W tym roku impreza po raz pierwszy biletowana! Ile kosztują wejściówki?

Michał Szpak - Jesteś bohaterem

To nie pierwszy raz, kiedy piosenka Michała Szpaka odnosi sukces. Przypomnijmy, że Jesteś Bohaterem to SuperPremiera 2015 z festiwalu w Opolu.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko zostawić Was z Hitem lata 2015 czytelników ESKA.pl a Michałowi Szpakowi złożyć serdeczne gratulacje.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze