HIT INTERNETU: nowe wersje przebojów zagrane na... głowie i framudze. O co chodzi?

2015-10-17 12:08
Twinkie Man
Autor: print screen YouTube Muzyczne hity zagrane na głowie i framudze

HIT INTERNETU: covery muzycznych przebojów zagrane na... głowie i framudze. Jak to możliwe? Taki film zawdzięczamy pechowi. Czy jesteście w stanie rozpoznać wszystkie covery stworzone przez TwinkieMana? 

Jeżeli jesteście poszukiwaczami nowych trendów w muzyce, to ten film jest dla was. Mowa o nagraniu video, z pechowym wypadkiem pewnego nastolatka, który uderzył głową o framugę drzwi. Jego głowa w zetknięciu z metalową framugą wydała zaskakujący dźwięk. To z pewnością musiało boleć i bardzo współczujemy nieszczęśnikowi. Niestety internauci są mniej empatyczni, o czym świadczy nagranie video zatytułowane Kid Knocks Himself Out.

HIT INTERNETU: muzyczne przeboje na półgłówka i framugę 

Film video z chłopakiem, który uderza głową we framugę stał się materiałem wyjściowym do stworzenia nowych wersji wielu przebojów muzycznych. Nazwany przez twórcę filmu TwinkieMan stał się HITEM INTERNETU. Trzeba przyznać, że twórca mixu ma niesamowite wyczucie. Potrafił idealnie zestawić dźwięk uderzanej o framugę czaszki z największymi przebojami muzycznymi. Czy znacie wszystkie utwory zmiksowane przez twórcę nagrania na półgłówka i framugę? W hitowym nagraniu pojawiły się takie kawałki jak: 

  • Take On Me zespołu A-Ha
  • We Will Rock You zespołu Queen
  • Animals - przebój Martina Garrixa
  • Sandstorm od Darude
  • Hollaback Gir od Gwen Stefani 
  • piosenka z serialu Przyjaciele

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze