HIT internetu: człowiek piłka. Facet skacze w zielonym balonie a internet szaleje!

2015-11-05 20:27

Człowiek piłka zebrał 15 milionów wyświetleń w 1 dzień. Prosty i krótki filmik to zdecydowanie hit internetu - najwyraźniej rozbroił użytkowników Facebooka. Zobacz czy ciebie też!

Człowiek-piłka atakuje! Hit internetu ma zaledwie kilkanaście sekund, rytmiczną muzykę i bohatera jakich mało! Człowiek piłka zaraża pozytywnym humorem, nic dziwnego, że dzień po wrzuceniu filmiku na Facebooka przez popularnego muzyka Oliviera Heldensa na liczniku odtworzeń jest już 16 milionów. Człowiek-piłka poprawi ci humor, wystarczy popatrzeć jak on sam się bawi - ten uśmiech! Zobacz film z człowiekiem piłką i napisz w komentarzach z czym ci się kojarzy. Gruszka, piłka a może Mr.Oizo?

Człowiek piłka - video

Człowiek piłka to facet skaczący w piłce - wielkiej, zielonej, nadmuchanej piłce. Robi to tak, że... dobry humor gwarantowany! Zobaczcie!

Olivier Heldens - muzyka człowieka piłki

Filmik z człowiekiem-piłką wrzucił Olivier Heldens - duński producent muzyczny współpracujący między innymi z Tiesto i Becky Hill. Filmikowi z człowiekiem podskakującym w piłce towarzyszy jego muzyka - numer Wombeats nagrany z Tiesto. Jeżeli kilkanaście sekund to za mało - posłuchajcie całości!

Człowiek piłka - muzyka i ruchy

Taniec człowieka piłki i muzyka która mu towarzyszy kojarzy nam się ze starym hitem - ale nadal jednym z najbardziej zakręconych. Mr Oizo i jego Flat Beat

Adolphe Sax - kim jest bohater Google Doodle z 06.11.2015?

Najnowsze