HIT Internetu: Aladyn w realnym życiu! OMG! Latający dywan naprawdę istnieje!

2015-11-05 12:01
Latający dywan
Autor: fot. YouTube/PrankvsPrank HIT Internetu: Aladyn w realnym życiu! OMG! Latający dywan naprawdę istnieje?!

Aladyn na ulicach Nowego Jorku podbija internet! Postać znana do tej pory z animowanego filmu pojawiła się w realnym życiu! Na filmiku, który szybko stał się HITEM sieci widzimy mężczyznę, który lata na czerwonym dywanie po ulicach miasta w Stanach Zjednoczonych. Przechodnie byli zdumieni, gdy zobaczyli człowieka, który miał na sobie kostium Aladyna! Zobaczcie sami na ESKA.pl!

Aladyn w realnym życiu? Czy to możliwe? Otóż okazało się, że TAK! W biały dzień, na ulicach Nowego Jorku niespodziewanie pojawił się człowiek, który latał na czerwonym dywanie! Wzbudził on tym ogromne zainteresowanie wszystkich przechodniów. Ludzie przecierali oczy ze zdziwienia, bo przecież jak to jest możliwe, że dywan dostał skrzydeł?! Każdy chciał uwiecznić za pomocą aparatu moment, w którym pojawił się Aladyn. Zobaczcie sami ten oryginalny pomysł!

Aladyn w realnym życiu

Tak naprawdę w rolę Aladyna na ulicach Nowego Jorku wcielił się Jesse Wellens - jeden z członków grupy 'PrankvsPrank'. Magiczna przejażdżka dywanem była dużą atrakcją dla spacerowiczów. Niektórzy nawet krzyczeli z zachwytu! Większości udało się wyciągnąć swoje telefony i uchwycić moment wyczynu Aladyna. Zobaczcie jak wyglądało to w rzeczywistości!

 

 

Nie tylko Aladyn przykuł naszą uwagę, ale także świetna muzyka! Piosenki z filmiku posłuchacie poniżej, to Sim Gretina "A Friend Like Me"

 

Jak powstał latający dywan Aladyna?

Pewnie wielu z Was po obejrzeniu filmiku zadało sobie pytanie: jak powstał latający dywan? Sprawdźcie etapy powstania tego pomysłu!

  • Na początku autor pomysłu zasilił deskorolkę akumulatorem, dzięki któremu sprzęt może osiągnąć prędkość maksymalną do 32 km/h!
  • Deskorolka współpracuje z pilotem na bluetooth.
  • Żeby skręcić elektryczną deskorolką wystarczyło przesunąć ciężar ciała z boku na bok. 
  • Latający dywan musiał zostać wzmocniony rurami z tworzywa sztucznego. 

Zresztą zobaczcie sami kulisy proces tworzenia latającego dywanu!

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze