HIT Internetu: 30 milionów odsłon w 5 dni! W filmiku dobra lekcja życia!

2015-10-09 15:42

Wiemy którym filmikiem w ostatnich dniach żyją internauci na całym świecie! Ten HIT Internetu jest dowodem na to, że można się śmiać ze wszystkiego. Obejrzyjcie zabawne, ale jednocześnie pouczające wideo, które podbija sieć!

W ostatnich dniach internauci na całym świecie żyją filmikiem, który udowadnia nam, że w każdym momencie musimy uważać na swoje zdrowie. Niestety, uczymy się tego na błędach innych. Mamy nadzieje, że takie sytuacje nigdy się Wam nie przydarzą! Filmik, który pokochała cała społeczność internetowa jest też dowodem na to, że śmiać się można dosłownie ze wszystkiego. To zdecydowanie HIT Internetu ostatnich dni!

Śmieszne filmiki hitem internetu

Co jakiś czas pojawiają się nowe, śmieszne hity internetu.Te najlepsze w bardzo krótkim czasie zdobywają uznanie internautów. Tak jest w przypadku filmiku, który w serwisie Facebook opublikowany został 4 października 2015 roku. Na dzień dzisiejszy, 9 października 2015 roku widziało go już ponad 30 milionów użytkowników! To jeden z największych wyników, jeśli chodzi o takie zabawne filmiki. A trzeba dodać, że ta liczba cały czas rośnie! Usiądźcie wygodnie i przygotujcie sobie chusteczki do wycierania łez ze śmiechu! Chociaż niektóre sytuacje wcale nie są zabawne! 

 

Polska - Irlandia live - gdzie oglądać transmisję w TV ostatniego meczu eliminacji do EURO 2016 Watch ME!

Polska - Irlandia: składy przed meczem eliminacji do EURO 2016. Kto będzie Winner?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze