Cleo zrobi to jako jedyna wokalistka w Polsce! Niezwykła decyzja artystki

2019-07-08 12:48 A.D.
Cleo
Autor: WBF

Cleo to popularna piosenkarka, która nigdy nie przestaje pracować. Artystka koncertuje, nagrywa kolejne utwory i teledyski, a jednocześnie znajduje czas by ciągle być blisko fanów. Wokalistka pracuje również nad nową płytą, która ukazać ma się na jesieni. To właśnie z nią związana jest wyjątkowa niespodzianka, którą przygotowała. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Cleo ma bardzo dobry kontakt z fanami i chętnie przygotowuje dla nich niespodzianki. Jedną z nich podzieliła się w niedzielę 7 lipca. Sprawa dotyczy jej płyty, którą artystka właśnie przygotowuje. Cleo musi pomieścić wiele utworów w różnym muzycznym klimacie na jednym krążku. Artystka ze smutkiem musiała przyznać, że połączenie ich może być nawet niemożliwe. Jak rozwiązała sytuację? Szczęśliwie dla nas nie zdecydowała się opóźnić premierę, a... wydać dwie płyty naraz!

Zobacz też: To nie była wpadka Gromeego. Artysta wyjaśnia

Cleo - dwie płyty zamiast jednej

Cleo w mediach społecznościowych ogłosiła elektryzującą wiadomość! Piosenkarka zadecydowała, że zamiast jednej płyty wyda... dwie! Co ciekawe albumy ukazać mają się w tym samym czasie i będą zawierać różny zestaw piosenek. Każda z nich stworzona jest w zupełnie innym stylu. Na coś takiego nie zdecydował się do tej pory w Polsce nikt, choć wydania dwupłytowe lub wersje akustyczne ukazują się w sprzedaży często. 

Cleo - kiedy nowe płyty? 

Nowe płyty Cleo ukazać mają się na jesieni, a każdy znajdzie na nich coś dla siebie. Wydane zostaną między innymi piosenki: KŁY, Za krokiem krok i Łowcy Gwiazd. Na oficjalną datę premiery musimy jednak trochę poczekać. 

Najnowsze