Hit-Boy będzie rapował na płycie Britney Spears! Zobacz na Eska.pl Scream And Shout w remixie Hit Boya [AUDIO]

2013-01-28 22:44

Hit-Boy wystąpi na nowej płycie Britney Spears. Jest autorem oficjalnego remixu przeboju Scream And Shout. Zobacz remix na Eska.pl!

Już jest oficjalny remix Scream And Shout w wykonaniu Hit-Boya! Hit-Boy będzie rapował także na nowym albumie Britney Spears. Niebawem ukaże się również teledysk do tego remixu, na który fani czekają z wielką niecierpliwością. W remixie oprócz Hit-Boya usłyszymy także Diddy'iego, Waka Flocka Flame'a oraz Lil Wayne'a.

Zobacz na Eska.pl Baby One More Time Britney Spears w wykonaniu Seleny Gomez

Scream And Shout Britney Spears i Will.I.Ama to jeden z największych przebojów karnawału 2013. Piosenka podbija listy przebojów na całym świecie. Kawałek znajdzie się na nowym krążku Will.I.Ama #willpower. Britney Spears po odejściu z amerykańskiego X Factor skoncentrowała się na karierze muzycznej. Wokalistka rozpoczęła także prace nad nową płytą!

Zobacz Scream And Shout - Britney Spears ft. Will.I.Am (Hit-Boy remix)Nie czytałeś jeszcze?

Kim jest Natalia Szroeder znana z Wszystkiego Na Raz?

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze