Hit Bedoesa jako piosenka o miłości? Rockowy Mata? Te wersje rap numerów zwalą was z nóg!

2020-10-29 13:54
Yachu
Autor: YouTube/yachuprodukcja

Rap cieszy się w Polsce wielką popularnością. Nie wierzycie? Spójrzcie na listę najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju czy też kartę na czasie polskiego YouTube'a. Niektóre kawałki stworzone w tym gatunku muzycznym przeszły już do historii muzyki. Popularni youtuberzy sprawdzili, jak brzmiałyby w zupełnie innych aranżacjach. Więcej na ESKA.pl.

Polski rap to zdecydowanie numer jeden, jeśli chodzi o ulubione gatunki muzyczne Polaków. Albumy takich artystów jak Taco Hemingway, O.S.T.R. czy Mata z miejsca zdobywają szczyty wszelkich notowań, ich koncerty wyprzedają się w ekspresowym tempie, a numery zamieszczone na YouTubie tygodniami okupują kartę na czasie, generując miliony wyświetleń. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak klasyki tego gatunku muzycznego brzmiałyby na przykład w wersji typowej piosenki o miłości czy też rockowego szlagieru, popularni youtuberzy Yachu i Lazy the Loser mają dla was odpowiedź. Twórcy internetowi opublikowali nagranie, na którym widać ich wykonujących kawałki z repertuaru Pezeta, Maty czy też Paktofoniki w zupełnie innych aranżacjach. Ponad 200 tysięcy wyświetleń i 25 tysięcy łapek w górę mówią same za siebie - z tym materiałem po prostu trzeba się zapoznać!

Czy Ava Max zainspirowała się polską gwiazdą? | ESKA XD - CD-ROOM #7

Mata, Bedoes i inni w nowych wersjach

Yachu i Lazy the Loser wykonali kawał dobrej roboty, przerabiając doskonale znane rapowe hity. Schodki od Maty jako Wehikuł czasu zespołu Dżem? Ukryty w mieście krzyk Pezeta przy użyciu takiej ilości autotune, jakiej nie powstydziłaby się Cher? A może Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach z katalogu Bedoesa w wersji klasycznej piosenki o miłości, brzmiącej tak, jakby wyszła spod pióra Eda Sheerana? To wszystko i znacznie więcej usłyszycie w wideo zamieszczonym na kanale youtubera Yachu. Zobaczcie koniecznie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze