Hit Bedoesa jako piosenka o miłości? Rockowy Mata? Te wersje rap numerów zwalą was z nóg!

Yachu
Autor: YouTube/yachuprodukcja

Rap cieszy się w Polsce wielką popularnością. Nie wierzycie? Spójrzcie na listę najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju czy też kartę na czasie polskiego YouTube'a. Niektóre kawałki stworzone w tym gatunku muzycznym przeszły już do historii muzyki. Popularni youtuberzy sprawdzili, jak brzmiałyby w zupełnie innych aranżacjach. Więcej na ESKA.pl.

Polski rap to zdecydowanie numer jeden, jeśli chodzi o ulubione gatunki muzyczne Polaków. Albumy takich artystów jak Taco Hemingway, O.S.T.R. czy Mata z miejsca zdobywają szczyty wszelkich notowań, ich koncerty wyprzedają się w ekspresowym tempie, a numery zamieszczone na YouTubie tygodniami okupują kartę na czasie, generując miliony wyświetleń. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak klasyki tego gatunku muzycznego brzmiałyby na przykład w wersji typowej piosenki o miłości czy też rockowego szlagieru, popularni youtuberzy Yachu i Lazy the Loser mają dla was odpowiedź. Twórcy internetowi opublikowali nagranie, na którym widać ich wykonujących kawałki z repertuaru Pezeta, Maty czy też Paktofoniki w zupełnie innych aranżacjach. Ponad 200 tysięcy wyświetleń i 25 tysięcy łapek w górę mówią same za siebie - z tym materiałem po prostu trzeba się zapoznać!

Czy Ava Max zainspirowała się polską gwiazdą? | ESKA XD - CD-ROOM #7

Mata, Bedoes i inni w nowych wersjach

Yachu i Lazy the Loser wykonali kawał dobrej roboty, przerabiając doskonale znane rapowe hity. Schodki od Maty jako Wehikuł czasu zespołu Dżem? Ukryty w mieście krzyk Pezeta przy użyciu takiej ilości autotune, jakiej nie powstydziłaby się Cher? A może Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach z katalogu Bedoesa w wersji klasycznej piosenki o miłości, brzmiącej tak, jakby wyszła spod pióra Eda Sheerana? To wszystko i znacznie więcej usłyszycie w wideo zamieszczonym na kanale youtubera Yachu. Zobaczcie koniecznie!

Najnowsze