Historia pewnej imprezy, która wstrząsnęła wszystkimi! Reżyser Życia z nową produkcją

2020-03-16 12:49
 Wiktoria Gąsiewska
Autor: Pigułka gwałtu - historia pewnej imprezy (gościnnie Wiktoria Gąsiewska, Sylwia Lipka) / Reżyser Życia

Reżyser Życia, znany z produkcji, które wyróżniają się na tle polskiego YouTube’a ponownie zaskoczył widzów swoim najnowszym materiałem, który zdecydowanie wpisuje się w kategorie ważne i trudne! Dowiedz się więcej na ESKA.pl o historii pewnej imprezy, która wstrząsnęła wszystkimi i dała do myślenia.

Reżyser Życia 15 marca 2020 opublikował swój najnowszy materiał, który dostępny jest na jego kanale w serwisie YouTube. Najnowsza produkcja twórcy została doceniona już po kilkunastu godzinach od publikacji, ponieważ stała się numer cztery na karcie na czasie! Nie jest to pierwszy, tak trudny i wstrząsający materiał youtubera. Reżyser Życia znany jest z filmów kontrowersyjnych, szokujących, a co najważniejsze potrzebnych. Większość młodszego pokolenia życiowych porad szuka właśnie w internecie, dlatego dobrze, że jest w nim miejsce dla takich twórców jak Daniel Rusin. Najnowszy materiał youtubera skupia się na problemach nastolatków i opowiada historię pewnej imprezy. Sam odcinek trwa niespełna 20 minut, a w grze aktorskiej możemy podziwiać chociażby znaną wszystkim ze szklanego ekranu Wiktorię Gosiewską, a także kochaną przez młodszą publiczność Sylwię Lipkę. Najświeższa produkcja Reżysera Życia przedstawia obraz imprezy, który nie jest niczym wyjątkowym dla dojrzewającego nastolatka, jednakże porusza problem substancji psychoaktywnych, z którymi możemy mieć styczność przykładowo na imprezach, na których tracimy kontrolę. Właśnie na tym skupia się twórca chcąc tym samym uświadomić swoich odbiorców jak w łatwy sposób mogą stać się ofiarą, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Reżyser Życia - kim jest?

Dobry scenariusz nie wystarcza i potrzebuje on jeszcze lepszego reżysera. Daniel Rusin, znany w internecie jako Reżyser Życia prowadzi kanał w serwisie YouTube, gdzie regularnie publikuje filmy dla swoich odbiorców. Jest szanowanym i chętnie oglądanym twórcą, co widać po liczbie obserwatorów. Jego kanał sięga niemalże miliona subskrypcji, a produkcje zbierają kilku-milionowe wyświetlenia. Daniel tworzy treści, dla których warto włączyć YouTube na dłużej niż tylko 8 minut. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze